SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Mažasis finalas
Mažasis finalas
2002 m.
2002 m.

Naujienos

Komandų ir žaidėjų dėmesiui: atidaroma naujo sezono KKML „Žaidėjų birža“!

2017 Rugpjūčio mėn. 17 d.
Komandų ir žaidėjų dėmesiui: atidaroma naujo sezono KKML „Žaidėjų birža“!

KKML „Žaidėjų birža“ pasirengusi pagelbėti žaidėjams bei komandoms, norinčioms sklandžiai įsilieti į ateinančio 2017-2018 m. KKML sezono gyvenimą.

 

KKML „Žaidėjų birža“ – puiki galimybė pateikti save mėgėjų krepšinio pasauliui ir susirasti komandą ateinančiam 2017-2018 metų sezonui. KKML „Žaidėjų birža“ taip pat naudinga komandoms, renkančioms naują ar koreguojančioms buvusią sudėtį.

 

Kaip tai padaryti?

 

1.  Jei esate prisijungę prie savo profilio KKML interneto svetainėje, vartotojo paskyroje turėsite galimybę redaguoti savo profilį, peržiūrėti savo rungtynių tvarkaraštį bei įdėti savo skelbimą. Būtent „Mano skelbimai“ skiltyje galėsite registruotis į „Žaidėjų biržą“.

 

2.  Jei jau esate įregistruotas į KKML sistemą, tačiau niekada nesinaudojote prisijungimo skiltimi, Jums reikės UŽREGISTRUOTI savo elektroninį paštą. Registracijos skiltyje teisingai įveskite savo VARDĄ, PAVARDĘ, pilną GIMIMO DATĄ, pasirinktą elektroninį paštą bei slaptažodį. Sėkmingai prisiregistravus sekite tolesnius nurodymus, o vėliau vartotojo paskyroje turėsite galimybę redaguoti savo profilį, peržiūrėti savo rungtynių tvarkaraštį bei įdėti savo skelbimą. Būtent „Mano skelbimai“ skiltyje galėsite registruotis į „Žaidėjų biržą“.

 

3.  Jei esate naujokas KKML lygoje ir nesate įregistruotas į lygos sistemą, tuomet Jums reikės atsiųsti informaciją apie save – VARDĄ, PAVARDĘ ir pilną GIMIMO DATĄ. Kelių dienų bėgyje Jūs būsite įvestas į KKML sistemą ir tai Jums leis UŽSIREGISTRUOTI prisijungimo skiltyje, vėliau patiems redaguoti savo profilį bei įsirašyti į „Žaidėjų biržą“.

 

Informaciją ar iškilusius klausimus siųsti el. paštu kkml.kaunas@gmail.com arba linas.silkaitis@gmail.com.

 

Krepšininkams linkime sėkmės ieškant komandos, o komandų vadovams – lūkesčius pateisinančių žaidėjų!


Komentarai: