KM „Žalgiris“-Vakarai kovoje dėl bronzos palaužė Jasikevičiaus vedamus NKA 2010 II berniukus

2019 m. gegužės 31 d.

Danielius Jasikevičius pelnė net 38 taškus, jam aikšėje padėjo ir pusbrolis Lukas Jasikevičius, NKA 2010 II ekipa KKML moksleivių 2009 m. grupės mažajame finale nusileido daugiau lyderių atradusiai KM „Žalgiris“-Vakarai komanda rezultatu 61:55.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Matas Dervinskas, 17 – Justinas Martišius, 13 – Kristupas Sabeckas.

Pastarasis džiaugėsi pasiektu rezultatu: „Kaip ir tikėjomės, laimėjome madalį, tad trečia vieta tikrai patenkina lūkesčius.

Gynyboje gal nelabai gerai, bet puolime viskas gerai sekėsi. Trys žaidėjai dviženklį skaičių taškų sumetė, kas yra visai gerai, lyderiai šiandien savo darbą padarė. Tik gynyboje reikia truputį daugiau pasistengti.“

Kristupas Sabeckas pagyrė ir puikiai varžovų gretose rungtynes sužaidusį Danielių Jasikevičių: „Kai žaidė prieš mūsų draugus –„Žalgirio“-Rytų komandą – sumetė 49 taškus, tai tokio pasirodymo buvo galima tikėtis, tiesiog stengėmės jam leisti kuo mažiau įmesti, bet ne visai pavyko.

„Labai prasileidom puolime, varžovų greitose atakose, nespėjom tiesiog. Kažkaip lėtai bėgom. – po pralaimėtų rungtynių sakė Danielius Jasikevičius. – Šiaip sekėsi neblogai taškus rinkti, labai gerai pasavomės.

Dalyvavom metais vyresnių grupėje, tai buvo sunku. Kad išmoktume garai žaisti, treneris liepė stengtis daryti tai, ką mokame geriausiai. Noriu palinkėti viesiems, kad visi gerai gintųsi, gerai pultų, išmoktų varytis kamuolį gerai, kovotų ir kad viskas būtų gerai.“

Susijusi naujiena - Galingai žaidusio Jorio Makarevičiaus vedami „Snaiperio“ berniukai tapo 2009 m. grupės čempionais!