KM „Perkūnas-93“ neatsilaikė prieš AMERICAN PIZZA komandą

2011 m. gruodžio 11 d.

Šeštadienį, gruodžio 10-ąją dieną, P.Eimučio jaunimo mokyklos sporto salėje susitiko dvi Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) C lygos D pogrupio komandos – tai šeimininkai KM „Perkūnas-93“ (treneris Aurimas Puodžiūnas) bei svečiai AMERICAN PIZZA (treneris Nerijus Sivolovas) ekipos žaidėjai.

Susitikimą geriau pradėjo „perkūniukai“, kurie po T.Gembecko ir M.Norbuto taiklių metimų pirmavo 5:2, pataikius L.Varnui bei A.Kunciui – 9:4. Svečių gretose jautėsi nesusižaidimas, bet jie panaikino atsilikimą. Komandoms apsikeitus tolimais K.Jankaičio ir Ž.Draguno metimais rezultatas buvo lygus – 12:12. Vis tik sužaidus pirmas dešimt minučių AMERICAN PIZZA po T.Lukausko dvitaškio bei K.Rainio taiklaus baudų metimo buvo priekyje 15:12.

Ir antrajame ketvirtyje KM „Perkūnas-93“ krepšininkai nebuvo nusiteikę lengvai pasiduoti. Kėlinukas prasidėjo taikliu T.Lukausko tolimu metimu, bet A.Puodžiūno auklėtiniai dėka A.Kunciaus ir K.Jankaičio sėkmingų atakų priartėjo iki 16:18. N.Sivolovo vadovaujama komanda spurtavo 15:4 ir 17-ąją minutę jau turėjo 13 taškų pranašumą – 33:20. Antrąjį kėlinuką užbaigė L.Varno bei M.Neščioko taiklūs tritaškiai – 39:27 AMERICAN PIZZA naudai.

Rungtynių nugalėtojas išaiškėjo trečiajame ketvirtyje, kuri svečiai laimėjo 29:8. Reikėtų pažymėti, kad pirmaujančiai ekipai šiame kėlinuke taškus pelnė tik du krepšininkai – tai K.Rainys ir T.Lukauskas. Po jų taiklių metimų AMERICAN PIZZA 25-ąją minutę pirmavo 49:31. K.Rainiui ir T.Lukauskui pataikius po du tolimus metimus N.Sivolovo ekipa vėl spurtavo, šįkart 14:0 (63:31). Sužaidus 30 minučių svečiai užtikrintai pirmavo rezultatu 68:35.

Ketvirtas ketvirtis buvo tik formalumas, bet jį komandos sužaidė rezultatyviai, dažnai keitėsi sėkmingomis atakomis. KM „Perkūnas-93“ gretose išsiskyrė K.Jankaitis, kuris per paskutinias dešimt minučių pelnė 12 taškų. Svečiai atsakė N.Sivolovo, K.Rainio ir M.Drėzo taikliais metimais. Galutinį tašką susitikime padėjo T.Lukauskas, kuris aidint finalinei sirenai „įsmeigė“ tritaškį. AMERICAN PIZZA iškovojo pergalę šiame mače rezultatu 100:65.

Naudingiausi žaidėjai:

KM „Perkūnas-93“: L.Varnas – 26 taškai (5 perimti kamuoliai), K.Jankaitis – 17 (9 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai), T.Gembeckas – 10;

AMERICAN PIZZA: T.Lukauskas – 39 (tritaškiai 6/9, 7 atkovoti kamuoliai, 34 naudingumo balai), K.Rainys – 32 (dvitaškiai 8/13, 10 atkovotų kamuolių, 32 naudingumo balai), N.Sivolovas – 9 taškai (dvitaškiai 4/5, 4 perimti kamuoliai).