KM „Perkūnas“ 2007 berniukai jauniausiųjų čempionate žygiuoja be pralaimėjimų

2017 m. sausio 17 d.

KKML Moksleivių 2007 m. grupės čempionate septintą pergalę iš tiek pat galimų skaičiuoja KM „Perkūnas“ 2007 komanda. Modesto Bižio auklėtiniai namuose 60:46 susitvarkė su KA „Snaiperis“ 2007 bendraamžiais (5-2).

Nors pirmuosius rungtynių taškus baudos metimu pelnė svečių kapitonas H. Černius, o netrukus „Snaiperio“ taškų kraitį padidino M. Rumševičius, R. Žičkaus, J. Vyšniausko ir K. Gerdžiūno vedinas „Perkūnas“ atsakė atkarpa 12:2 ir visam laikui įsiveržė į priekį.

Pirmajame kėlinyje „Snaiperis“ dar kartą priartėjo 11:14, tačiau ilgainiui šeimininkų persvara augo. Baigiantis pirmam kėliniui ji jau siekė dviženklį skaičių (21:11), o antrajame padidėjo iki triuškinančio – 36:16.

KA „Snaiperis“ kovą išlygino antroje rungtynių pusėje, bet „Perkūno“ pranašumas jau buvo nepajudinamas.

KM „Perkūnas“ 2007: K. Gerdžiūnas 20 tšk., J. Jančiauskas 13 tšk., J. Vyšniauskas 11 tšk., R. Žičkus 10 tšk.

KA „Snaiperis“ 2007: H. Černius 21 tšk., T. Sakalauskas 9 tšk., M. Rumševičius 6 tšk.

Moksleivių 2007 m. grupėje „Perkūnas“ kartu su KM „Aisčiai“-Šilainiai yra vienintelės nepralaimėjusios komandos. Lyderių akistata laukia sausio 21 dieną (šeštadienį) 13:10 val. „Saulės“ gimnazijoje.

Moksleivių 2007 m. grupės vykdymo tvarka:

Pirmame grupės varžybų etape komandos tarpusavyje sužaidžia vieną ratą. Antrame etape– komandos žaidžia grupėse dėl 1-4 vietų ir 5-9 vietų. Žaidžiamas vienas ratas. Pirmo etapo tarpusavio rezultatai užskaitomi.

Trečias etapas - prasideda atkrintamosios varžybos, kuriose dalyvauja 1-6 vietas antrame etape užėmusios komandos. 1-2 vietas antrame etape iškovojusios komandos iš karto patenka į pusfinalį, o ketvirtfinalyje varžosi 3-6 vietas užėmusios ekipos.