KM "Aisčiai" 94 gavo skaudų antausį nuo "Sabonio KC" komandos

2012 m. sausio 31 d.

Vėlyvą pirmadienio vakarą KM "Aisčiai" 94 (5-8) priėmė "Sabonio KC" (1-12) komandos iššūkį. Po nepaprastai atkaklios kovos, rezultatu 80-70, pirmąją pergalę į savo saskaitą įsirašė "Sabonio KC" komanda. Didžiąją dalį rungtynių, keliais taškais priekyje buvusius "Sabonio KC" rungtynių pabaigoje lydėjo fortūna ir neleido nusigręžti pergalei.

Rungtynes rezultatyviomis atakomis pradėjo abiejų komandų krepšininkai. Po antrojo taiklaus R.Misevičiaus taiklaus tolimo metimo svečiai nurūko į priekį 14-6. Dėka V.Razumnovo taiklių metimų, kėlinuko pabaigą tiksliau sužaidė KM "Aisčiai" 94 ir sumažino deficitą iki trijų taškų, 16-19. Iki didžiosios pertraukos aikštelėje virė tikra kova, tačiau nei vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros, o po dviejų kėlinukų trapia dviejų taškų persvara vis dar pirmavo "Sabonio KC".

Pertraukos metu paklaustas apie rungtynių eigą "Sabonio KC" A.Vaicekauskas atsakė : "Kolkas žaidžiame gerą krepšinį tiek puolime, tiek gynyboje. Tiesa, rungtyniaujame tik šešiese ir žaidėjai gali pervargti, tačiau reikia atsilaikyti dar kėlinuką, ir susikausime iki galo, nes kolkas tik vieną mačą "B" lygoje pralaimėjome paskutinėmis sekundėmis, o per visas kitas gavome skaudžias pamokas",- neslėpė apmaudo treneris.

Taigi po didžiosios pertraukos rungtynėse prasidėjo tikras įdomumas. KM "Aisčiai" 94 per didžiąją pertrauką atrodo gavo didelį pliūpsnį kritikos iš savo trenerio ir pradėjo rungtyniauti kur kas užtikrinčiau. Trys tolimi metimai iš eilės pagaliau išvedė aikštės šeimininkus į priekį (40-38). Tačiau svečius į priekį tempė fantastiškus metimus pataikę R.Misevičius ir M.Kudirka. Po trijų kėlinukų švieslentėje degė lygūs skaičiai, kurie atspindėjo tikrąją kovą aikštelėje.

Per paskutiniąsias dešimt žaidimo minučių aikštelėje susirinkę žiūrovai galėjo tik gėrėtis vykstančiu žaidimu. A.Mikalonis taikliais metimais išvedė KM "Aisčiai" 94 komandą į priekį rezultatu 70-67. Ir atrodė, kad žaidimo vadžias perėmę aikštės šeimininkai, palaikomi savo sirgalių iškovos pergalę šiose varžybose. Tačiau "Sabonio KC" penketukas parodė charakterį ir laimėjo paskutinių dviejų minučių atkarpą 13-0, bei sugebėjo nustebinti susirinkusius žiūrovus.

Po rungtynių paklaustas, kas sąlygojo patirtą nesėkmę, KM "Aisčių" vyr. treneris D.Velička trumpai atsakė: "Žaidėjai susirgo žvaigždžių liga, ir galvojo kad lengvai iškovos pergalę, tačiau neįvertino priešininkų".

KM "Aisčiai" 94: V.Razumnovas 13 tšk., J.Snudaitis, A.Valiulis ir V.Ribikauskas po 9 tšk.

"Sabonio KC": R.Misevičius 30 tšk. ( 11 atk.k, 7 taiklūs tritaškiai ), M.Kudirka 29 tšk., Ž.Abrasonis 15 tšk. (12 atk.k.)