Lygos

Naujienos

KKML tarpsezonis: žaidėjų turgus, gandai ir „Minbroje“ žaisiantis... Sabonis!

2019 Rugpjūčio mėn. 23 d.
KKML tarpsezonis: žaidėjų turgus, gandai ir „Minbroje“ žaisiantis... Sabonis!

Artėjant rudeniui pamažu įsibėgi ir pirmenybėse dalyvausiančių komandų komplektacijos darbai. Socialinėse medijose pabiro naujienos apie komandų įsigytus naujus žaidėjus bei sudėčių pasikeitimus. Keletą jų kviečiame apžvelgti, o komentaruose pasidalinkite ir savo komandos naujienomis!

Krepšinio klubas „Minbra“ mėgsta nustebinti žinomų krepšininkų pirkiniais. Komandos garbę tris metus yra gynęs Darius Songaila, turnyruose dalyvaudavo ne vienas perspektyvus aukšto lygio krepšininkas, o šįkart klubas išplatino žinią, jog prie ekipos prisijungia Arvydo Sabonio sūnus Tautvydas. Šią vasarą profesionalo karjerą sustabdęs Tautvydas Sabonis tapo „Žalgirio“ dublerių trenerių štabo nariu, o pasiūlymo palaikyti sportinę formą „Minbros“ klube T. Sabonis neatsisakė.

Be šio pirkinio BC „Minbra“ komandoje turėtume išvysti dar bent tris naujokus – Vytautą Kružiką, Vytautą Jurkevičių ir Matą Jarmalą.

Kauno „Reunion“ aktyviai sudėtį formuoti pradėjo jau liepos mėnesį. B lygos komanda ne tik išsaugojo kertinius žaidėjus, tačiau sukirto rankomis ir su pajėgiais naujokais. Vienas jų – vilnietis Vilius Nausėda VKL I+II lygoje vidutiniškai pelnydavo po 10,9 taško, atkovodavo po 4,9 kamuolio, atlikdavo po 3,6 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo po 13,9 naudingumo balo.

„Apie klubą žinau nemažai, apie jį ir Vilniuje sklando legendos.“ – naują karjeros stotelę vertino V. Nausėda.

„Reunion“ sudrebino rinką susitarę ir su Edgaru Švelginu. „Ilgai ieškojome tokio tipo žaidėjo. Edgaras pas mus rungtyniaus tiek pirmoje, tiek antroje pozicijoje, o jo snaiperio savybės labai tiks prie mūsų žaidimo sistemos“, – kalbėjo komandos vyr. treneris Justas Vazalis.

Praeityje LKL Alytaus „Dzūkijai“ atstovavęs, o pernai KKML A lygoje sidabrą iškovojęs Švelginas žodžių į vatą nevyniojo: „Kokie tikslai? Tik finalas, o ten jau pamatysime, ko esame verti.“

„Savaitgalio“ lygoje rungtyniaujantis „Siesikų“ klubas iš tolimojo Ukmergės rajono taip pat bando prajudinti po vasaros užsistovėjusius vandenis. Komanda įgavo aiškesnius kontūrus pratęsdama bendradarbiavimą su ekipoje jau žaidusiais krepšininkais, o vadovai dar papildo: „Komandos branduolys turėtų išlikti, tačiau nauji veidai komandoje bei daugiau „legionierių“ – neišvengiama. Apie tai, ką šį sezoną išvysime komandoje – jau labai greitai!“

Sklinda gandai, jog ilgametis KKML „Pavasario“ taurės turnyro dalyvis BC „Gazuotas Pienas“ (GZP) ruošiasi kelti koją į KKML B lygą. GZP anksčiau dalyvavo visuose penkiuose „Pavasario“ taurės finalo ketvertuose, tačiau niekada jo nelaimėjo.


Komentarai: