Lygos

Naujienos

KKML partneriai ROOL: „Visi kartu galime sukurti Jūsų identitetą!“

2018 Rugsėjo mėn. 26 d.
KKML partneriai ROOL: „Visi kartu galime sukurti Jūsų identitetą!“

Viena iš aprangos gamintojų lyderių – įmonė ROOL kartu su KKML kviečia komandas naujame sezone rungtyniauti stilingomis, tvarkingomis, naujomis aprangomis.

Įmonė ROOL yra pasiruošusi atsižvelgti į Jūsų komandos istoriją ir kartu su Jumis sukurti stilingas, Jūsų klubo veidą atspindinčias aprangas. Sporto mokyklų ir profesionalių krepšinio klubų mėgiama kompanija ROOL turi nemažą patirtį ne tik gaminant, bet ir kuriant aprangas.

Komandoms siūlome pilną sublimaciją – aprangos marginimą nuo komandos pavadinimo, skaičių, rėmėjų logotipų iki specialių vandens ženklų, spalvų ar atspalvių pačioje medžiagoje. Būkite tvarkingi, stilingi ir gražūs ne tik sau, bet ir priešininkams, KKML arbitrams, sekretoriato darbuotojams, kurie rašo statistiką ir ne veltui fiksuoja kiekvieną žaidėją rungtynių metu.

KKML bei FIBA nuostatai taip pat įpareigoja komandas rungtyniauti vilkint tvarkingas, aiškiai pažymėtas aprangas. Todėl lyga tam tikrais atvejais neturėtų registruoti rungtynėms vilkint pavyzdžiui tris žaidėjus, pažymėtus 10-uoju numeriu. Arba traktuoti komandą, kaip šeimininkę, net jei ji turi tris žaidėjus vilkinčius balta apranga, keturis – geltona, o tris – pilka. Skamba keistai?

Bet tokių atvejų pasitaiko ir dėl šios priežasties tam tikra prasme rodoma nepagarba ne tik varžovams, bet ir minėtiems KKML lygos darbuotojams, rungtynių žiūrovams, krepšinį viešinantiems media atstovams.

Naujo sezono proga KKML kartu su ROOL siūlo Jums 4 tipų aprangas/pasiūlymus:

1 pasiūlymas: ROOL su KKML siūlo įsigyti aprangą tokiu formatu: šortai+maikutė+pilna sublimacija. Komplekto kaina – 30 Eurų.

2 pasiūlymas: ROOL kartu su KKML siūlo įsigyti aprangą, į kurią įeina šortai+2 maikutės (namai-išvyka)+pilna sublimacija. Komplekto kaina – 41 euras.

3 pasiūlymas: ROOL kartu su KKML siūlo įsigyti dvipusę (reversinę) aprangą.  Tokio komplekto kaina – 48 eurai.

4 pasiūlymas skirtas treniruočių tipo aprangoms. Dvipusės (reversinės – Juoda-Balta) aprangos komplekto kaina – 21 euras. Šio tipo aprangos yra be sublimacijos, be numerių.

Ar žinai vieną seniausių FIBA taisyklių?

Mėgėjų krepšinyje neretas atvejis, kai tam tikros komandos rungtynių arbitrams ir sekretoriatui pasiūlo galvosūkių registruodami komandoje 3 žaidėjus vilkinčius 10 numerį, 2 žaidėjus rungtyniaujančius 13 numeriu. Ar tai teisinga? Ar taip patogu priešininkams, arbitrams, sekretoriato darbuotojams?

Šiame sezone Kauno krepšinio mėgėjų lyga su savo partneriu – vienu iš lyderių aprangos gamyboje įmone „ROOL“ – kviečia komandas atitikti viena seniausių FIBA taisyklių ir rungtynėse dėvėti tvarkingas, vienodas aprangas!

„ROOL“ jau spėjo užsitarnauti profesionalių sportininkų ir laisvalaikio drabužius išbandžiusiųjų simpatijas bei įnešti naujų vėjų į sporto drabužių pasiūlą Lietuvoje ir už jos ribų.

Mūsų darbo prioritetas – jokių kompromisų siekiant kokybės bei aukštų sporto aprangos standartų. Koncentruojamės į kiekvienos  komandos  poreikius  stengdamiesi 100% išpildyti jos ir kiekvieno jos nario individualius reikalavimus.

Toks mūsų požiūris leidžia lanksčiai reaguoti į Jūsų, Jūsų komandos ar Jūsų įmonės pageidavimus ir pasiūlyti lūkesčius pranokstantį sportinių drabužių variantą.

„ROOL“ sportinę aprangą mėgsta sporto mokyklos, profesionalūs vyrų bei moterų krepšinio klubai, Kauno bei Vilniaus mėgėjų krepšinio komandos. Esant galimybei, komandų prašome atsižvelgti į nuostatus, šį pasiūlymą ir rasti galimybių būti tvarkingoms, gražioms, turinčiomis savo identitetą.


Komentarai: