Lygos

Naujienos

KKML lygos darbuotojai Kalėdas pasitiko jaukia švente

2011 Gruodžio mėn. 24 d.
KKML lygos darbuotojai Kalėdas pasitiko jaukia švente
Garbės svečias - kaunietis Kęstutis Pilipauskas.

Kasmet prieš laukiamiausias šventes Kauno krepšinio mėgėjų lygos vadovai, teisėjai, sekretoriato ir kiti darbuotojai bei garbūs šventės svečiai susirenka aptarti praėjusių metų įvykius, įsibėgėjusį sezoną, o, svarbiausia, vieni kitiems negaili pačių šilčiausių linkėjimų bei šypsenų.

 

Šiemet restorane-svečių namuose "Mūsų dvaras" vykusi šventė išsiskyrė iš praėjusių. Be įprastinių jubiliatų sveikinimų, naujokų įšventinimo ar garbės svečių kalbų, didžiausia staigmena buvo šmaikštūs "Metų apdovanojimai". Be to, šventės dalyvius linksmino ir šokių grupė "Laisvė", koncertavo muzikinė grupė "Metronomas".

 

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Teisėjų asociacijos (TA) prezidentas bei FIBA komisaras Kęstutis Pilipauskas šventės metu pažymėjo, jog teisėjų brigada iš Kauno yra labai darni ir stipri. K. Pilipauskas taip pat viliasi, jog iš šitos komandos išdygs ir individualios pasaulinio lygio asmenybės. Šventėje dalyvavo ir kiti garbūs asmenys: FIBA kategorijos arbitras Virginijus Dovidavičius, buvęs teisėjas bei komisaras Valdas Vilius ir kt.

 

Kauno krepšinio mėgėjų lyga atėjusių švenčių proga visiems lygos žaidėjams, personalui bei sirgaliams linki šiltų Šv. Kalėdų bei prasmingų ir didelius pasiekimus atnešiančių Naujųjų metų!

 


Komentarai: