Lygos

Naujienos

KKML ieško norinčių bendradarbiauti naujame – jau 26-ajame lygos sezone!

2017 Liepos mėn. 19 d.
KKML ieško norinčių bendradarbiauti naujame – jau 26-ajame lygos sezone!

Ateinantį rudenį Kauno krepšinio mėgėjų lyga (KKML) visus krepšinio mėgėjus pakvies jau į 26-ąjį savo gyvavimo sezoną. Kol žaidėjai, teisėjai bei sekretoriato darbuotojai mėgaujasi vasara ir ilsisi, kviečiame lygos dalyvius ir gerbėjus teikti savo pasiūlymus dėl KKML darbo tobulinimo, naujų rubrikų ar skyrių kūrimo, dėl pačių pirmenybių ar naujų turnyrų organizavimo.

 

Plėtodama veiklą KKML siūlo bendradarbiauti savanoriams, fotografams, žurnalistams, renginių organizatoriams, kitokio pobūdžio veikliems žmonėms, norintiems ir galintiems save išreikšti KKML veikloje ir prisidėti prie lygos įvaizdžio gerinimo, renginių ar švenčių organizavimo.

 

Taip pat KKML laukia pasiūlymų bendradarbiauti iš firmų ar kompanijų, turinčių idėjų ar gerų minčių bendromis jėgomis reklamuoti ir populiarinti jų teikiamas paslaugas, gaminamą produkciją, prekinius ženklus, organizuoti bendrus krepšinio turnyrus ar kitokius renginius.

 

Tiek su fiziniais asmenimis, tiek su firmomis galimos įvairios bendradarbiavimo formos.

 

Prisijunkite prie jau 26-ąjį sezoną profesionaliai dirbančio KKML kolektyvo!

 

Savo pasiūlymus, pageidavimus, CV ar kitokią informaciją dėl bendros veiklos siųskite el. p. kkml.kaunas@gmail.com arba susisiekite tel. 8 698 14300.


Komentarai: