KKML čempionatuose daugėja pirmąsias pergales iškovojusių komandų

2019 m. gruodžio 6 d.

Pastarosiomis dienomis KKML čempionatuose pergales skynė komandos, iki tol šiame sezone turėjusios pralaimėjimų ruožą. Pavyzdžiui, šią savaitę pirmąsias pergales C lygos čempionate nuskynė trys komandos.

Nors iki tol VDU „Akademija-AgroVIS“ (1-6) C lygos pirmenybėse buvo pralaimėjusi visas šešerias rungtynes didesniu nei 27 taškų vidurkiu, antradienį lygos naujokai tiesiog dominavo prieš „China Basketball College“ (0-7) jaunimą. Patirties ir fiziškumo pranašumą išnaudojusi VDU „Akademija-AgroVIS“ kompanija kinus pranoko triuškinančiu rezultatu 87:34

A pogrupyje pirmąja pergale pasidabino ir „Koalicija“ (1-6). Lygos senbūviams „iTo-Tasker“ (0-7) komanda kovos davė tik vieną kėlinį – toliau jokių atsakymų agresyviai „Koalicijos“ gynybai neturėję lygos naujokai nusileido rezultatu 31:85.

Per pirmąjį ketvirtį 15 taškų praleidę „Koalicijos“ žaidėjai per likusius tris kėlinius savo varžovams į krepšį įmesti leido vos vienu tašku daugiau.

Lapkričio pabaigoje į pergalę prieš „Alligator“ kabinęsis „Virusas“ (1-6) gruodžio pradžioje jau neklydo rungtynėse su „TYLA-Startas“ (0-6) komanda, kurią nugalėjo įtikinamu skirtumu 84:46.

Veteranų 35+ lygoje – džiaugsmas ir „Lietuvos karininkų ramovės“ (1-4) stovykloje. Lenktynėse dėl pirmosios sezono pergalės užtikrintai pirmavę aikštės šeimininkai rezultatu 82:49 pranoko „Stumbrą“ (0-5) ir atsiplėšė nuo čempionato turnyrinės lentelės apačios.