Kišenėje – dar vienas titulas: „American Pizza“ nuskynė po ilgos pertraukos atgaivinto 2019-2020 m. sezono C lygos čempionų taurę

2021 m. gruodžio 4 d.

Nerijus Sivolovas jau turėtų priprasti būti komandos draugų mėtomam į orą. Prieš keletą savaičių jo vadovaujama „American Pizza“ triumfavo „Spalding“ taurės turnyre, o šį kartą užsitęsusio 2019-2020 metų C lygos sezono finale rezultatu 92:74 įveikė „Sporto maniją“.

Čempionus į pergalę vedė pats ne vieną sezoną „Sporto manijos“ marškinėlius vilkėjęs Leonardas Ivanovas. „American Pizza“ puolėjas pelnė 22 taškus, atkovojo 17 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

Finalą „Sporto manija“ pradėjo kur kas geriau. Taiklius metimus štampavusi ekipa per pirmą kėlinį pelnė 34 taškus – beveik pusę visų rungtynių taškų. Vis dėlto pastaruoju metu žymiai daugiau žaidybinės patirties turintys „American Pizza“ krepšininkai dviženklį atstumą ėmė tuoj pat klibinti, o antroje mačo pusėje išryškėjus ir fizinio pasirengimo skirtumams, čempionai gana užtikrintai laikė saugų atstumą nuo varžovų.

„American Pizza“ komandai tai buvo antras C lygos čempionų titulas po 2018-aisiais iškovoto pirmojo. „Sporto manija“ C lygos čempione tapo sykį – 2015-2016 m. sezone.

2019-2020 m. C lygos čempionate dar liko neaiškūs bronzos medalių savininkai. Dėl jų ginklus turėtų suremti „67‘ers“ ir „Tornado“ KM-Fudo krepšininkai.