Ketvirtfinalio etapą Pavasario „Žalgirio“ turnyre perkopė „LažybųGuru.lt“ ir „Arena Billiards“ ekipos

2019 Balandžio mėn. 23 d.

Balandžio 23 d. vakaras startavo puikiais Pavasario „Žalgirio“ turnyro ketvirtfinalio mačais.

Iššūkio taurės ketvirtfinalyje „Arena Billiards“ tik po pratęsimo 93:90 palaužė „KTK-Enerstena“ ekipą ir iškovpė į pusfinalį, kuriame susitiks su „Plastenos“ komanda.

Nugalėtojus į pergalę vedė produktyviai sužaidęs Egidijus Jasėnas (32 tšk., 10 atk. k., 7 rez. p., 5 per. k.), o jo fiksuotas 50 balų naudingumas buvo didžiausias antradienį visoje lygoje.

Tuo metu „Artstone“ ir „LažybųGuru.lt“ komandų ketvirtfinalio dėl pagrindinės taurės akistatoje pergalę 72:70 paskutinėmis sekundėmis išsaugojo „LažybųGuru.lt“ krepšininkai. Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi „Artstone“ iniciatyvą prarado trečiajame kėlinyje, o tai puikiai iliustravo paskutinę kėlinio sekundę metimą iš vidurio pataikęs Saulius Pakalniškis.

Paskutinės rungtynių atakos metu „Artstone“ žaidėjai turėjo galimybę išplėšti pergalę ar bent išlyginti rezultatą, tačiau jų išpuolis įstrigo varžovų gniaužtuose.

„Trečiam kėliny tiesiog paleidom, nesusigynėm. Manau, jei būtų serija – ją laimėtume prieš šiuos varžovus. Palyginus, neblogai pasirodėm, bet norėjosi daugiau. Apmaudu, vistiek tikėjomės medalių, kuo galingiau pabaigti sezoną, bet tobulėsim, kitais metais bandysim atsitiesti.“ – apmaudo neslėpė „Artstone“ žaidėjas Laimonas Baranskas.

Būtent jis buvo naudingiausias savo komandoje – 27 tšk., 10/14 dvitaškiai, 17 atk. k., 41 naud. b.

„LažybųGuru.lt“ ekipoje išsiskyrė 30 taškų pelnęs Saulius Pakalniškis.