Lygos

Naujienos

Kauno krepšinio mėgėjų lygos 2018-2019 m. sezoną vainikavo net 25 sužaisti finalai!

2019 Birželio mėn. 12 d.
Kauno krepšinio mėgėjų lygos 2018-2019 m. sezoną vainikavo net 25 sužaisti finalai!

Nuo praėjusių metų ankstyvo rudens įsisiūbavęs Kauno krepšinio mėgėjų lygos 2018-2019 metų sezonas finišavo birželio įkarštyje. 27-ajame KKML sezone išsiaiškinome net 25 atskirų čempionatų nugalėtojus bei prizininkus.

Iš viso per sezoną buvo sužaista net 1 tūkst. 757 rungtynių(!), tai reiškia, jog per mėnesį vidutiniškai vyko beveik po 200 rungtynių, o kasdien – daugiau nei 6.

KKML džiaugiasi, jog lygoje krepšiniu gali mėgautis tiek patys jauniausi, tiek vyriausi krepšinio mėgėjai. Komandos turi galimybę rungtis ne tik pagrindiniuose čempionatuose, bet ir turnyruose, kurie padeda įsibėgėti sezono starte ar vainikuoti prabėgusį.

Kviečiame apžvelgti kiekviename čempionate geriausiusiai pasirodžiusias komandas bei žaidėjus:

Pagrindiniai čempionatai

Lyga

Prizininkai

Žaidėjų TOP 3

A lyga

1. „Sporto manija“
2. KK „Healthy Choice“
3. „UNITED-DNC Sporto fėja“
4. Kauno kolegija
Daugiau info

1. Deividas Rinkūnas, „Sporto manija“ (30,58*)
2. Deividas Pogužinskas, „Sporto manija“ (24,62)
3. Lukas Grabauskas, KK „Healthy Choice“ (23,54)

B lyga

1. „Paradis“
2. KM „Perkūnas“
3. „UNITED ALTA Transportas-R2P Sport“
4. Kauno „Reunion“
Daugiau info

1. Vytenis Jasikevičius, „Paradis“ (28,87)
2. Dovydas Zdančius, „Selteka“ (28,00)
3. Pijus Mykolaitis, Kauno „Reunion“(25,36)

C lyga

1. „Hegelmann Litauen“
2. „Mazgas“
3. „American Pizza“
4. MPG
Daugiau info

1. Ignas Krukonis, „Fabrica Moderna“ (30,45)
2. Martynas Gustainis, Batniavos „Vilkai“ (30,40)
3. Leonardas Ivanovas, „American Pizza“ (29,54)

„Verslo įmonių“ lyga
A divizionas

1. „Imlitex“
2. „KUN&KAMS“
3. „Lietuviški patiekalai“
4. Kauno „Policija“
Daugiau info

1. Artūrs Pelšs, „Imlitex“ (31,73)
2. Paulius Mitkus, „Extradent-Verslo“ (29,13)
3. Justinas Pavlavičius, „KUN&KAMS“ (27,13)

„Verslo įmonių“ lyga
B divizionas

1. „ARV auto“
2. „Eurolinas“
3. „AKSA Gelžbetonio       konstrukcijos“
4. „Kesko Senukai“
Daugiau info

1. Tomas Vitkevičius, „Baltic Logistic Solutions“ (34,93)
2. Tadas Padegimas, „Kesko Senukai“ (34,44)
3. Martynas Veršinskas, „Teltonika“ (31,71)

„Savaitgalio“ lyga
Rudens-žiemos čempionatas

1. A. Puškino gimnazija
2. „Abela“
3. „Gemavila“
4. „No Name“
Daugiau info

1. Aurimas Gavelis, BC „Agapė“(33,75)
2. Elvinas Kaluginas, „Abela“ (31,22)
3. Arūnas Budrys, A. Puškino gimnazija(29,27)

„Savaitgalio“ lyga
Pavasario čempionatas

1. „Sigis atvirkščiai“
2. „UKG Stadionas“
3. „ARV auto“
4. A. Puškino gimnazija
Daugiau info.

1. Arūnas Budrys. A. Puškino gimnazija (30,92)
2. Justinas Leitanas, A. Puškino gimnazija (30,00)
3. Matas Kabašinskas, „UKG Stadionas“ (29,86)

Bendruomenių lyga

1. „Sargėnai-Jargala“
2. LŽSHA
3. „Vieningas Kaunas“
4. Žaliakalnis
Daugiau info

1. Mantautas Patašius, Šilainiai (30,13)
2. Paulius Pacevičius, Šilainiai (28,60)
3. Tomas Pauliukas, „Aktyvistai-Vilijampolė“ (28,50)

Veteranų 35+ lyga

1. „Basement“
2. KTU „Plienas-Spalvų Sala“
3. „Omega“
4. „Gismeteo-Yzi“
Daugiau info

1. Leonardas Ivanovas, „Omega“ (35,78)
2. Nerijus Varnelis, „Basement“ (34,00)
3. Karolis Meiliūnas, „Gismeteo-Yzi“ (27,43)

Veteranų 40+ lyga

1. „Top Sport“
2. KK „Policija“
3. „Santermita“
4. „TPA-Elmenhorster“         Kaišiadorys
Daugiau info

1. Nerijus Varnelis, „Top Sport“ (35,00)
2. Gintaras Staniulis, „Top Sport“ (31,33)
3. Marius Radvilas, „TPA-Elemnhorster“ Kaišiadorys (28,78)

Veteranų 45+ lyga

1. „Notomas“
2. „Grifonas“
3. „Patvanka“
4. KSK „Ledi“
Daugiau info

1. Nerijus Varnelis, „Grifonas“(31,09)
2. Nerijus Paulauskas, „Grifonas“ (25,50)
3. Rolandas Urkis, „Notomas“ (23,47)

* - naudingumo balų vidurkis.

Turnyrai

„Perkūno“ taurė

1. Vilkaviškio „Perlas“
2. VDU
3. SK „Minbra“
4. „UNITED“
Daugiau info

1. Ernestas Sederevičius, VDU (23,67)
2. Giedrius Jevstignejevas, Vilkaviškio „Perlas“ (21,50)
3. Erikas Mikužis, VDU (18,33)

„Spalding“ taurė

1. „Extradent“
2. „LažybųGuru.lt“
3. „American Pizza“
4. „LDK Palikuonys“
Daugiau info

1. Aurimas Gavelis, „Lexuna“ (30,00)
2. Justinas Kalnutis, „Hegelmann Litauen“ (28,33)
3. Leonardas Ivanovas, „American Pizza“ (28,00)

Pavasario „Žalgirio“
Pagrindinė taurė

1. „Labor-Galera“
2. GZP
3. LŽSHA
4. „LažybųGuru.lt“
Daugiau info

1. Laimonas Baranskas, „Artstone“ (37,75)
2. Mantas Tamošauskas, BC „Boom“ (34,50)
3. Lukas Pilipavičius, „Coca Cola“ (31,67)

Pavasario „Žalgirio“
Iššūkio taurė

1. „Tornado“ KM
2. „Plastena“
3. „Arena Billiards“
4. „Katos grupė“
Daugiau info

1. Egidijus Jasėnas, „Arena Billiards“ (36,00)
2. Dovydas Nemeikša, „Teltonika“ (31,50)
3. Nerijus Aleknavičius, „KTK-Enerstena“ (26,40)

KKML taurė

1. „Sporto manija“
2. KM „Perkūnas“ 96
3. „Ataka“
4. KTU
Daugiau info

1. Evaldas Džiaugys, KM „Perkūnas“ 96 (36,50)
2. Karolis Pupinis, „Sporto manija“ (24,00)
3. Paulius Steikūnas, KM „Perkūnas“ 96 (25,00)

„Kauno dienos“ taurė

1. „Sporto manija“
2. „Hegelmann Litauen“
3. „Tornado“ KM-Fudo
4. „Labor-Galera“
Daugiau info

1. Leonardas Ivanovas, „Sporto manija“ (29,25)
2. Paulius Kleiza, „Sporto manija“ (27,33)
3. Gytis Nemeikša, KM „Perkūnas“ (26,67)

„Kauno dienos“
moksleivių taurė

1. „Tornado“ KM
2. KA „Snaiperis“
3. KM „Žalgiris“
4. KM „Perkūnas“
Daugiau info

1. Vytautas Meištas, KA „Snaiperis“ (23,25)
2. Dominykas Bukauskas, „Tornado“ KM (21,00)
3. Justas Gedminas, KM „Perkūnas“ (19,60)

 

Moksleivių čempionatai

Bendrojo
lavinimo
mokyklų

1. VDU „Rasos“ gimnazija
2. Jono Basanavičiaus gimnazija
3. „Santaros“ gimnazija
4. Jono Jablonskio gimnazija
Daugiau info

1. Matas Makauskas, S.Dariaus ir S.Girėno gim. (43,80**)
2. Tadas Ambraziejus, A.Smetonos gim. (34,43)
3. Dominykas Stenionis, „Santaros“ gim. (30,22)

2002-2003 m. grupė

1. „Tornado“ KM-Fudo 2002
2. KM „Perkūnas“ 2003
3. KA „Snaiperis“ 2002
4. KM „Žalgiris“ 2002
Daugiau info

1. Tautvydas Baltrušaitis, KM „Perkūnas“ 2003 (26,43)
2. Mantas Žemaitis, „Tornado“ KM-Kauno diena 2002 (24,09)
. Matas Makauskas, „Tornado“ KM-Fudo 2002 (23,40)

2004-2005 m. grupė

1. KM „Perkūnas“ 2004
2. KA „Snaiperis“
3. KM „Žalgiris“ VII
4. „Tornado“ KM-Alburnus 2005
Daugiau info

1. Gvidas Griškėnas, KM „Perkūnas“ 2004-2 (23,27)
2. Dominykas Černius, KM „Perkūnas“ 2004 (22,92)
3. Marius Mažeika, „Tornado“ KM-Alburnus 2005 (16,09)

2006 m. grupė

1. KM „Žalgiris“ I
2. KM „Perkūnas“ 2006
3. KM „Žalgiris“ II
4. „Tornado“ KM-Metga
Daugiau info

1. Nojus Kiselevičius, KM „Žalgiris“ I (17,50)

2. Arminas Nevulis, „Tornado“ KM-Šilainiai (17,00)

3. Mantas Laurenčikas (KM „Perkūnas“ 2006 (15,78)

2007 m. grupė

1. „Tornado“ KM 2007
2. KM „Perkūnas“ 2007
3. KM „Žalgiris“ I
4. KA „Snaiperis“ 2007
Daugiau info

1. Jokūbas Saudargas, Kėdainių SC „Pikenrolas“ (15,44)
2. Titas Sakalauskas, KA „Snaiperis“ 2007 (15,25)
3. Ąžuolas Hopenas, „Tornado“ KM2007 (15,12)

2008 m. grupė

1. KM „Žalgiris“ III
2. NKA 2008 I
3. „Tornado“ KM-Xiaomi 2008
4. KM „Žalgiris“ I
Daugiau info

1. Ramas Burokas, „Tornado“ KM-Xiaomi 2008 (19,13)
2. Kipras Gėrikas, KM „Perkūnas“ 2008 (14,77)
3. Nojus Jankauskas, KM „Žalgiris“IV (14,25)

2009 m. grupė

1. KA „Snaiperis“ 2009-Šančiai
2. NKA-Hegelmann Litauen 2009
3. KM „Žalgiris“-Vakarai
4. NKA 2010 II
Daugiau info

1. Danielius Jasikevičius, NKA 2010 II (29,06)
2. Joris Makarevičius, KA „Snaiperis 2009-Šančiai (28,69)
3. Justas Česnauskas, KM „Žalgiris“-Rytai (16,47)

** - pelnytų taškų vidurkis


Komentarai: