"Kauno Kolegija-2" nepasigailėjo KTU "Galera" krepšininkų

2011 m. lapkričio 21 d.

Visose iki tol žaistose „C“  lygos rungtynėse savo priešininkus triuškinę „Kauno Kolegija-2”krepšininkai, šiandieną pratesė savo pergalingą žygį, įveikę KTU „Galera“ komandą rezultatu 87-62.

Į rungtynes vangiai rinkęsi „Kauno Kolegijos-2”  krepšininkai rungtynėse pademonstravo, kad net ir su trumpu atsarginių žaidėjų suoleliu galima nesunkiai nugalėti savo priešininkus. Rungtynėsa prasidėjo atkakliai ir nei viena komanda nenorėjo atsidurti besivejančių vaidmenyje. Ir tik sėkmingiau kėlinuko pabaigą sužaidę „Kauno kolegijos-2” krepšininkai įsiveržė į priekį 20-17.

Antrajame kėlinuke „Kauno kolegija-2” padėjo didelį žingsnį pergalės link. Laimėtas kėlinukas rezultatu 27-11 , leido suprasti kas yra šios dvikovos favoritas. M.Gelažniko ir V.Slapšinsko aštrūs reidai po krepšiu varė į neviltį KTU „ Galeros“ komandą.

Trečiajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė. „Kauno kolegija-2” mėgavosi žaidimu aikštelėje ir klusniai vykdė trenerio K.Gedmino nurodymus. Trečiojo kėlinuko viduryje po A.Janonio dvitaškio „Kauno kolegijos-2” persvara pasiekė rekordinę 32 taškų persvarą (62-30). Supratęs, kad niekas jau nebeatims pergalės iš „Kauno kolegijos-2” komandos rankų, komandos lyderis V.Slapšinskas patraukė rūbinės link. 28 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai – visa tai per nepilnus tris kėlinukus aikštelėje sugebėjo surinkti V.Slapšinskas.

Ketvirtąjį kėlinuką S.Korolkovo pastangomis „KTU Galeros“ krepšininkai laimėjo 19-13 ir nesileido sutriuškinami. Pagrindinis rezultatas 87-62 užfiksavo daugiau nei įtikinamą „Kauno kolegija-2” komandos pergalę „C“ lygoje.

„Kauno kolegija-2”:  V.Slapšinskas 28 tšk., ( 10 atk.k., 9 rez.p.), M.Gelažnikas 21 tšk. ( 15 atk.k.) , A.Janonis 14 tšk. (9 atk.k.)

„KTU Galera“: S.Korolkovas 22 tšk. ( 7 atk.k., 7 rez.p.),  A.Maziliauskas ir E.Aniulis po 8 tšk.