"Kauno Kolegija-2" išlieka nepralaimėjusi "C" lygoje

2011 m. lapkričio 28 d.

Sekmadienio vakarą KSM sporto salėje ginklus surėmė iki šiol nepralaimėjusios „C“ lygos, C pogrupio komandos: „Kolegos“ (4-0) ir „Kauno kolegija-2” (5-0). Visas rungtynes nedideliu pranašumu pirmavusi „Kauno kolegija-2” sugebėjo išsaugoti savo pranašumą iki finalinio švilpuko ir iškovoti šeštąją pergalę rezultatu 77-69. Tiesa, „Kolegų“ komanda turėjo verstis be sirguliuojančio savo lyderio J.Kalinausko.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai „Kolegų“ krepšininkai. Po A.Rimo ir P.Mickūno tritaškių, jie pirmavo 6-0. Tačiau greitai situacija aikštelėje apsivertė aukštyn kojomis. „Kauno kolegija-2” spurtavo rezultatu 14-2 ir įsiveržė į priekį šešiais taškais. Per likusį laiką kėlinyje „Kauno kolegija-2” krepšininkai, dėka taiklių V.Slapšinsko baudos metimų sugebėjo išsaugoti sukauptą 6 tšk. pranašumą.

Antrajame kėlinyje M.Levicko ir P.Mickūno pastangomis „Kolegos“ mažino atsilikimą, tačiau apmaudžios klaidos kišo koją tolesniam spurtui. Komandos lyderio J.Kalinausko nebuvimas rungtynėse stipriai atsiliepė „Kolegų“ žaidimui, organizuojant atakas. Tuo tarpu priešininkai rungtyniavo pilnu pajėgumu, ir dėka rezultatyvaus E.Mičkausko ir D.Lugausko žaidimo, „Kauno kolegija-2” po pirmosios žaidimo pusės pirmavo jau dviženkle persvara 43-33.

Po didžiosios pertraukos „Kolegos“ visais įmanomais būdais bandė vytis „Kauno kolegija-2” komandą. D.Jasilionis taikliais dvitaškiais metimais sumažino „Kolegų“ deficitą iki 6 taškų, tačiau V.Slapšinsko vedama „Kauno kolegija-2” dominavo likusį trečiojo kėlinuko laiką ir padidino savo pranašumą iki rekordinio 15 taškų skirtumo (66-51).

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje „Kauno kolegija-2” krepšininkai turėjo atlaikyti dar vieną aikštės šeimininkų spurtą (11-2). Tačiau tinkamai užbaigti pradėto spurto „Kolegų“ krepšininkams niekaip  nepavykdavo. Nepatenkintas teisėjų darbu „Kolegų“ atsarginis suolelis buvo apdovanotas technine pražanga ir visas darbas aikštelėje nuėjo veltui. Visus taškus ketvirtajame kėlinyje baudomis rinkę „Kauno kolegija-2” krepšininkai sugebėjo atlaikyti „Kolegų“ pasipriešinimą ir įsirašyti jau šeštąją pergalę „C“ lygoje.

Po rungtynių "Kolegų" komandos vadovas A.Šiaulys buvo nepatenkintas teisėjų skirta technine pražanga atsarginių suoleliui ir stengėsi užginčyti šį epizodą.

„Kolegos“: P.Mickūnas 17 tšk., D.Jasiulionis 15 tšk., M.Levickas 12 tšk. ( 8 atk.k.)

„Kauno kolegija-2” : V.Slapšinskas 22 tšk. ( 9 atk.k., 4 rez.p.), E.Mičkauskas 19 tšk., D.Lugauskas 12 tšk. ( 12 atk.k.)