Lygos

Naujienos

"Kamida" nepasigailėjo "Viruso" su A.Lawal'iu priešakyje

2011 Gruodžio mėn. 18 d.
"Kamida" nepasigailėjo "Viruso" su A.Lawal'iu priešakyje
"Kamidos" žaidėjas D.Baika (su kamuoliu) efektingai užbaigdavo atakas dėjimais į krepšį.

"Kamida" (8-1) 90-66, nesunkiai nugalėjo "Viruso" (5-4) krepšininkus "SMS CREDIT.LT -C" lygoje. Nuo pat rungtynių pradžios žaidimo eigą diktavę "Kamida" krepšininkai laimėjo visus kėlinukus ir įsirašė į savo saskaitą dar vieną pergalę. "Kamida" B pogrupyje įsitaisė turnyrinės lentelės viršuje, tuo tarpu "Virusui" ant kulnų lipa penkios komandos, kurios turi viena pergale mažiau.

 

Rungtynes labiau užsivedę pradėjo "Kamida" krepšininkai, kurie daugiausia D.Baikos ir V.Paulausko pastangomis jau pirmajame kėlinuke sugebėjo susikrauti dviženklį taškų pranašumą (21-10). Puikiai dirbdami gynyboje "Kamidos" krepšininkai neleisdavo varžovams pelnyti taškų. Tik individualiomis pastangomis komandos lyderis A.Lawalis bandydavo gelbėti savo komandą. Tačiau antrojo kėlinuko pabaigoje R.Viliušis ir D.Baika smeigė du tolimus metimus ir padidino persvarą iki 16 tšk. (50-34)

 

Po didžiosios pertraukos prastas pataikymas iš visų aikštės pozicijų neleido "Virusui" prisivyti varžovų. Įpusėjus kėlinukui aikštelėje virė tikras nervų karas, kuriame dalyvavo ne tik žaidėjai bet ir teisėjai. Būtent pastarųjų darbu labiausiai buvo nepatenkintas "Viruso" komandos vadovas A.Lawalis. Trečiojo kėlinuko pabaigoje jis buvo rimtai įpykęs ant arbitro, kuris užfiksavo abejotiną pražangą, tačiau supratęs kad nieko šiose varžybose jis nebepakeis, atsisėdo ant atsarginių žaidėjų suolelio. Po trijų ketvirčių "Kamida" pirmavo 67-47.

 

Ketvirtajame kėlinyje "Kamidos" žaidėjas M.Kazickas ir toliau didino pranašumą. O ketvirtojo kėlinuko viduryje asmeninį šou surengė D.Baika, kuris įspūdingais dėjimais į krepšį privertė žiūrovus atsistoti iš savo sėdimų vietų. Galuitnis rezultatas 90-66 užfiksavo užtikrintą "Kamidos" pergalę "SMS CREDIT.LT -C" lygoje.

 

Po rungtynių "Viruso" komandos trenerio pareigas laikinai užėmęs M.Sinkevičius apgailestavo kad komandai nepasisekė šiose varžybose, tačiau teigė, kad komanda dar turi rezervų: "Šiandien sužaidėme vienas prastesnių rungtynių. Trūko poros pagrindinių žaidėjų, taip pat kiti žaidėjai žaidė su traumomis ir tai atsiliepė rezultatui. Nenuleisime rankų ir stengsimės reabilituotis ateinančiose dvikovose".

 

"Kamida": V.Paulauskas 27 tšk (8 atk.k., 5 rez.p.), D.Baika 23 tšk. (7 atk.k.)

 

"Virusas" :  V.Šablinskas 12 tšk., T.Žuklys ir A.Grabauskas po 11 tšk.


Komentarai: