Lygos

Naujienos

Jeigu nori daug žaisti – papildyk krepšinio mokyklos „Perkūnas“ komandas!

2018 Rugpjūčio mėn. 16 d.
Jeigu nori daug žaisti – papildyk krepšinio mokyklos „Perkūnas“ komandas!

Sėkmingai užbaigusi 2017-2018 m. sezoną, krepšinio mokykla „Perkūnas“ tikisi dar didesnių iššūkių naujame 2018-2019 m. sezone.

Svarbus kiekvienas vaikas

KM „Perkūnas“ šūkis „Mums svarbus kiekvienas vaikas!“, galios ir naujame sezone. Mūsų tikslas ne tik geri rezultatai, bet ir visapusiškas mokyklą lankančių moksleivių ugdymas, todėl stengiamės sudaryti sąlygas visiems vaikams ne tik treniruotis, bet ir dalyvauti įvairaus lygio čempionatuose bei turnyruose Kaune, Lietuvoje ir užsienyje.

Į KM „Perkūnas“ priimami visi norintys išmokti ar jau mokantys žaisti krepšinį vaikai ir moksleiviai nuo 5 m. iki 18 m. amžiaus, nepriklausomai nuo jų sugebėjimų ar fizinių galimybių.

Daug turnyrų ir rungtynių

Reprezentacinės visų amžiaus grupių komandos dalyvauja aukščiausio lygio Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose, tarptautiniuose turnyruose, iš vyriausiųjų sukomplektuotos komandos RKL ir KKML suaugusiųjų pirmenybėse.

Didelis dėmesys skiriamas formuojant antrąsias ar trečiąsias atskirų amžiaus grupių komandas, kurios visos be išimties dalyvauja KKML moksleivių pirmenybėse, įvairiuose turnyruose. Mokykla pati organizuoja daug turnyrų, draugiškų susitikimų. Taip pat KM „Perkūnas“ auklėtiniai turi galimybę dalyvauti tarptautiniuose moksleivių krepšinio lygų (EYBL, BBBL) čempionatuose bei įvairiuose turnyruose ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Belgijoje, Ispanijoje bei kitose šalyse.

Žais aukščiausiame lygyje

KM „Perkūnas“ rinktinės sėkmingai rungtyniauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A ir B divizionuose. 2017 metais „Perkūnas“ 2001 antrus metus iš eilės tapo Lietuvos čempionais, „Perkūnas“ 2003 nugalėjo U14 B divizione, o 2018 metais „Perkūnas“ 2000 taip pat triumfavo U18 B divizione.

Ateinančiame 2018-2019 m. sezone net 4 komandos žais aukščiausiame lygyje – MKL A divizione (2006, 2004, 2003 ir 2001 rinktinės). 2007 ir 2008 komandos dalyvaus „Pirmojo iššūkio“ čempionate, o 2002 ir 2005 komandos žais savo amžiaus grupių MKL B divizionuose.

KM „Perkūnas“ treniruotės pagal amžiaus grupes vyks įvairių Kauno miesto mikrorajonų mokyklų sporto salėse, todėl ypač patys mažiausieji gali pasirinkti treniruotes arti namų esančiose sporto salėse.

KM „Perkūnas“ treniruotės vyks:

  • „Saulės“ gimnazija (Savanorių pr. 46)
  • Smetonos gimnazija (Geležinio vilko g. 28)
  • J. Basanavičiaus gimnazija (Šarkuvos g. 28)
  • Puškino gimnazija (V. Krėvės pr. 50)
  • Puškino gimnazija (Vytauto pr. 50)
  • Brazdžionio pagrindinė mokykla (Partizanų g. 22)
  • V. Adamkaus gimnazija (Bitininkų g. 31)
  • Petrašiūnų progimnazija (M. Gimbutienės g. 9)
  • Neveronių gimnazija (Keramikų g. 102)
  • VDU „Atžalyno“ progimnazija (Partizanų g. 46)

Jeigu norite įdomaus sezono, profesionalių treniruočių, daug varžybų ir krepšinio švenčių – ateikite į krepšinio mokyklą „Perkūnas“. Mums svarbus kiekvienas vaikas! Jau dabar skambinkite tel. +370 698 14300 arba rašykite el. p. kmperkunas@gmail.com ir įsiliekite šaunių „perkūniukų“ būrį!

Platesnė informacija www.kmperkunas.lt


Komentarai: