Lygos

Naujienos

Įsibėgėjusioje „Savaitgalio“ lygoje – netikėti lyderiai ir favoritų nuopoliai

2019 Spalio mėn. 21 d.
Įsibėgėjusioje „Savaitgalio“ lygoje – netikėti lyderiai ir favoritų nuopoliai

„Savaitgalio“ lygoje sužaidus tris turus tampa aišku, jog šis sezonas laukia ypatingai intriguojantis. Po pastarojo sekmadienio rezultatų, favoritams skaudžiai nudegus savuosiuose mūšiuose, turnyrinėje lentelėje išryšėjo kiek netikėti lyderiai.

A pogrupio viršuje įsitaisė geriausią sezono startą komandos istorijoje turintys KK „Siesikai“ (3-0). Jie sekmadienį 74:58 pranoko ne bet ką, o A. Puškino gimnazijos komandą (2-1). Tiesa, praėjusio sezono čempionai vertėsi be dviejų lyderių – Justino Leitano ir Arūno Budrio.

Pirmąjį pralaimėjimą patyrė ir vicečempionai. Vos penkiese žaidusius „Abela“ (2-1) krepšininkus rezultatu  92:56 sutriuškino „Skaitmeninė akis“ (2-1).

Šeštadienį pirmąja pergale pasipuošė „Su Tikslu“ kompanija, 73:71 palaužiusi „Rožių keršto“ (0-3) krepšininkus. Pastarieji kartu su „Santa Barbara“ A pogrupyje kol kas lieka vieninteliai be pergalių.

Identiška situacija klostosi ir B pogrupyje. Pergalių nėra iškovojusios dvi komandos – „ACME“ ir „Lampėdis“, po vieną turi taip pat dvi ekipos – „Gemavila“ ir KK „Amberis“.

Kaip ir A pogrupyje, aukščiau penkios komandos rikiuojasi turėdamos po dvi pergales ir vieną pralaimėjimą, o B pogrupio vienvaldė lyderė tapo „ARV auto“ komanda (3-0). Nors sekmadienio rungtynėse ji minimaliu skirtumu 55:56 pralaimėjo „Rimidus“ ekipai (2-1), dėl nuostatų pažeidimo, techninis pralaimėjimas buvo įrašytas „Rimidus“ komandai.

Turnyrinė lentelė.
Lygos lyderiai.


Komentarai: