Įsibėgėjo spalvingos „Pavasario“ taurės kovos!

2017 m. balandžio 6 d.

Pavasarėjant aistros sporto salėse vis dar netyla, o kiek anksčiau pagrindinius čempionatus baigusios bei naujai susibūrusios komandos šiuo metu varžosi „Pavasario“ taurės turnyre. Įpusėjus grupės etapui, kai kurios komandos džiaugiasi pirmomis pergalėmis, kai kurios vis dar jų ieško, o kitos – aiškiai žengia priekyje.

Pavyzdines šio turnyro rungtynes galime vadinti „Tie Geresni“ ir „CarPro LT“ priešpriešą, kurioje vienodai pergalės siekė tiek viena, tiek kita komanda. Po permaningos ir įvykių kupinos kovos pirmąją pergalę vos dviejų taškų skirtumu 66:64 iškovojo naujokai „Tie Geresni“.

„Naujas kolektyvas. Galbūt penki-šeši žaidėjai yra kartu žaidę prieš tai, aš – prie tų naujų“ – vieną iš kiek padriko žaidimo priežasčių įvardino Dovydas Kairys. – „Pirmas rungtynes pralaimėjome, šiandien jau viskas klostėsi stabiliau, galbūt tas susižaidimas atsirado, žaidimas pagerėjo. Manau, reikia treniruotis, tik taip galima kažką pasiekti.

O šiandien rungtynių eigoje ne kartą turėjome apčiuopiamą persvarą. Tik vienąkart galbūt pritaupėme lyderius ant suoliuko, o kitąkart gal ir atsipalaidavom, pajautę didesnį atotrūkį nuo varžovų.  O varžovai gaudė tokius momentus, bandė pagauti bangą. Svarbu laimėjome.“ – atsiduso naudingiausias rungtynių žaidėjas.

D pogrupyje rungtyniaujantys „Tie Geresni“ paskutiniame mače ginklus surems su „ARV auto“ ir spręs tolimesnį kelią – ar kovą tęs dėl pagrindinės, ar dėl paguodos taurės.

Pasibaigus pirmam etapui, 1-2 vietas pogrupiuose užėmusios komandos tęs kovas dėl „Pavasario” taurės atkrintamosiose varžybose. 3-4 vietas pogrupiuose užėmusios komandos toliau varžysis “Paguodos” taurės turnyre.

Jau aišku, jog pagrindinės „Pavasario“ taurės sieks komandos, iškovojusios po dvi pergales: BC „Gazuotas Pienas“, „Sportija“, „Koalicija“, „Autojuta“, „Hidraulinės sistemos“, „Naftelf-Nowaco“ ir „BuyPCGame.eu“.