Lygos

Naujienos

Įmonių, bendrovių bei organizacijų darbuotojai kviečiami varžytis KKML Verslo įmonių lygoje

2020 m. spalio 28 d.
122064130_4096433910383349_9177937961698734411_o.jpg
Įmonių, bendrovių bei organizacijų darbuotojai kviečiami varžytis KKML Verslo įmonių lygoje

Kviečiame Kauno įmonių, bendrovių bei organizacijų darbuotojus, kolegas ir draugus aktyviai leisti laisvalaikį dalyvaujant KKML rengiamose krepšinio varžybose. 2020-2021 m. sezone laukiame norinčių sportuoti tiek jau puikiai pažįstamus kolektyvus, tiek naujai susibūrusius.

KKML Verslo įmonių lyga patraukli dalyvauti tiek mažiau, tiek daugiau patyrusiems krepšinio mėgėjams. Atsižvelgiant į komandų komplektacijas ir pajėgumus, pirmenybės vyksta A ir B divizionuose.

Dalyvaudama KKML varžybose, įmonė tampa dar labiau matoma bei žinoma visuomenei. Aktyvi informacijos, foto ir video sklaida interneto svetainėje, facebook bei instagram puslapiuose – puiki reklama Jūsų įmonei! Taip pat galimos ir kitos bendradarbiavimo formos, įmonės reklama baneriuose, kitose pozicijose.

Komandų registracija į Verslo įmonių lygą jau prasidėjusi ir tęsis iki spalio 25 d. Registruotis galima el. paštu kkml.kaunas@gmail.com užpildžius prašymą bei sumokėjus garantinį mokestį.

Detalesnė informacija ir lygos nuostatai.

Neseniai išaiškėjo 2019-2020 m. sezono Verslo A ir Verslo B divizionų prizininkai bei čempiontai.

Pastaraisiais metais Verslo įmonių čempionate varžėsi tokios komandos: „Skirgesa-ONNINEN“, Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas, „Baltic Transline“, „Coca Cola“, „BITĖ Lietuva“, „E-Bros“, „Imlitex holdings“, KUN&KAMS (Kauno oro uosto darbuotojai), „Lietuviški patiekalai“, „RePlaza“, Kauno „Policija“, „Extradent-Verslo“, „Lexuna“, „Naftelf-Nowaco“, „Kauno tiltai“, „Eurolinas“, „AKSA Gelžbetonio konstrukcijos“, „Plastena“, „Baltic Logistic Solutions“, „Kesko Senukai“, „ARV auto“, „Katos grupė“, „Teltonika“ ir kt.

Kodėl KKML?

Patirtis. Kauno krepšinio mėgėjų lyga veiklą pradėjo dar 1992 metais ir šiemet skaičiuoja jau 28-ąjį sezoną. Per ilgus metus sukaupėme didelę patirtį, tad siekiame, kad čempionatai vyktų sklandžiai bei profesionaliai.

Profesionalumas. KKML pirmenybėse teisėjauja geriausi Kauno krepšinio teisėjai ir sekretoriato darbuotojai. Naujame sezone dirbs virš 25 Kauno krepšinio arbitrų iš LKL, NKL ir RKL lygų, o taip pat perspektyviausi Kauno regiono krepšinio teisėjai.

Taip pat KKML dirba vieni geriausių sekretoriato darbuotojų Lietuvoje. Daugelis iš jų turi aukščiausio lygio patirties (Eurolyga, FIBA, LKL, NKL). Visi arbitrai ir sekretoriato darbuotojai kasmet tobulina žinias seminaruose, laiko testus, susipažįsta su atnaujintomis krepšinio taisyklėmis. Taigi rungtynių aptarnavimo profesionalumą – garantuojame!

Lygų pasirinkimas. Per sezoną sužaidžiama daugiau nei dvidešimt įvairaus pajėgumo čempionatų bei turnyrų, tad kiekvienas KKML dalyvis tikrai gali rasti sau tinkamą pajėgumo čempionatą ar net kelis.

Informatyvi svetainė. KKML internetinėje svetainėje itin paprastai ir lengvai rasite reikiamą informaciją. Svarbiausi pranešimai, naujienos, statistika, rezultatai, tvarkaraščiai – po ranka!

Didelė media sklaida. KKML korespondentai toliau aktyviai viešins lygos gyvenimą įvairiuose media kanaluose. Profesionalūs foto ir video reportažai, aktualios ir išskirtinės naujienos, spalvingi Facebook ir Instagram puslapiai – visa tai tam, kad KKML dalyviai turėtų geriausią patirtį mūsų čempionatuose!