"Identity" įsirašė lengvą pergalę prieš eilinę nesėkmę patyrusius "Taxi Kaunas" krepšininkus

2012 m. vasario 4 d.

"Verslo" lygos A pogrupio rungtynėse tarp paskutines vietas užimančių "Identity" (3-11) ir "Taxi Kaunas" (0-14) ekipų didelės intrigos nebuvo. "Identity" krepšininkai nuo pat rungtynių pradžios įsiveržė į priekį ir kontroliavo žaidimo eigą iki finalinės sirenos, kuri skelbė aikštės šeimininkų pergalę rezultatu 94:76.

Pirmajame kėlinyje P. Mickūno vedama "Identity" ekipa atsiplėšė 17:12. Antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkai prarado vieną pagrindinių aukštaūgių - A. Giedraitis susižeidė akį. Visgi "Identity" krepšininkai didelės netekties nepajuto ir toliau diktavo žaidimo eigą. Kėlinio pabaigoje P. Samulėno penki ir D. Atkočiūno du taškai kiek aptirpdė šeimininkų persvarą - 39:28.

Po ilgosios pertraukos situacija aikštėje nesikeitė, ir "Identity" pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 94:76.

"Identity": P. Mickūnas 31 tšk. (8 atk. k., 6 rez. p.), A. Giedraitis 15 tšk., M. Reutas 14 tšk., M. Visockis 13 tšk. (10 atk. k.).

"Taxi Kaunas": K. Zujus (18 atk. k.) ir P. Samulėnas po 23 tšk., K. Dieninis ir D. Atkočiūnas po 14 tšk.

"Taxi Kaunas" kapitonas Kęstutis Dailydė džiaugėsi, kad komanda eina teisinga linkme: "Lyginant komandos žaidimą nuo sezono pradžios, žaidimo kreivė kyla aukštyn. Jei iš pradžių rinkdavome pralaimėjimus po 30-40 taškų skirtumu, tai šiuo metu žymiai labiau priešinamės varžovams. Nėra ko norėti, treniruočių net neturime. Susibėgam tik rungtynėse. Be to, mums pirmi metai šioje lygoje. Sakykim, visai netikėtai sugalvojome įrašyti komandą, bet kitą sezoną nuomosimės sporto salę, manau, rezultatai bus geresni."