Į „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato ketvirtfinalius favortai oponentų nepraleido

2017 m. gegužės 2 d.

Sekmadienį paaiškėjo „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato geriausiųjų aštuonetas. Į ketvirtfinalio etapą pateko favoritėmis laikytos komandos, grupės varžybose užėmusios 1-8 vietas, tai: A. Puškino gimnazija, Šilainiai, Comeback 94, Kazio veteranai, Perkūno veteranai, No Name, Talga&co bei Aktyvistai-Vilijampolė.

Kazio veteranai – Ž 81:56 (foto)

Edmundo Jasevičiaus, Jono Grigaro ir Dominyko Poderio trijulė dirbo nepriekaištingai ir nuvedė „Kazio veteranus“ link užtikrintos pergalės.

Šilainiai – Amerigo 80:75 (foto)

Vieną didžiausių intrigų sukūrė šių komandų akistata. Vis tik įspūdingo Justino Pilecko pasirodymo neužteko „Amerigo“ komandai palaužti visas rungtynes priekyje žengusių varžovų.

A. Puškino gimnazija – Didvyriai 71:57 (foto)

Nuo pat rungtynių starto į priekį pasprukę A. Puškino gimnazijos krepšininkai „Didvyriams“ leido įsižaisti tik ketvirtajame kėlinyje, kuomet mačo baigtis jau buvo aiški. Nugalėtojų gretose puikiai pasirodė 25 taškus pelnęs Gintaras Dirkstys.

Comeback 94 – Feniksas 62:49 (foto)

Šioje akistatoje įtampa laikėsi tris kėlinius. „Comeback 94“ aiškesnę persvarą įgijo tik ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo dešimties taškų skirtumu. Komandiškas „Comeback 94“ žaidimas įveikė Edgaro Vaičiūno vedamą „Feniksą“.

Perkūno veteranai – Aleksotas-Senamiestis 69:54 (foto)

Po apylygiai sužaisto pirmojo kėlinio „Perkūno veteranai“ į priekį šovė iškart po jo. Justo Draudvilos ir Karolio Zujaus atsiskleidęs duetas „Perkūno“ veteranams leido lengvai kvėpuoti paskutinio kėlinio metu.

No Name – ARV auto 65:60

Permainingos dvikovos pradžioje geriau sekėsi „ARV auto“ krepšininkams, tačiau 15:23 pralaimėtas trečiasis kėlinys leido iniciatyvą perimti „No Name“ ekipai. Pastaroji ketvirto kėlinio metu atlaikė varžovų šturmą iš šventė svarbią pergalę.

Aktyvistai-Vilijampolė – BK Lituanica 69:66

Įspūdingai aštuntfinalio kovai prireikė ir pratęsimo. Donatas Maciulevičius pratęsimo metu pelnė visus aštuonis BK „Lituanica“ komandos taškus, tačiau pergalei to neužteko. Tauras Jasiulis pataikė lemiamą „Aktyvistams-Vilijampolei“ pergalę išplėšusį baudos metimą.

Talga&co – Sapa-Profiliai 76:58 (foto)

Vieni lygos lyderių „neturėjo teisės“ pralaimėti, ir tai įrodė po ilgosios pertraukos. Apčiuopiamą atstumą nuo varžovų laikiusi „Talga&co” komanda čiupo pelnytą pergalę.