Lygos

Naujienos

Į Lietuvą atvykę kinai pradės C ir B lygų kovas: laukia įtemptas dviejų mėnesių tvarkaraštis

2019 Sausio mėn. 3 d.
Į Lietuvą atvykę kinai pradės C ir B lygų kovas: laukia įtemptas dviejų mėnesių tvarkaraštis
Per sausį ir vasarį „China Basketball College“ turės sužaisti net 28 rungtynes.

Sezono pirmoje pusėje C ir B lygose kybojęs klaustukas dėl „Komandos X“ pagaliau dingo – į Lietuvą atvykę „China Basketball College“ studentai netrukus startuos varžybose.

Kinų laukia nemenkas iššūkis – kartu su kitomis komandomis pagal grafiką spėti sužaisti visas grupės rungtynės. Tai reiškia, jog per sausį ir vasarį „China Basketball College“ ekipa turės sužaisti net 28 rungtynes: B lygoje – 16, C lygoje – 12.

Iš tiesų įdomiausia, kaip šios komandos pasirodymas turės įtakos rikiuojant B ir C lygų komandų išsidėstymą. B lygoje kol kas be pergalių (0-6) lieka dvi komandos („Selteka“ ir „Tornado“ KM), o KM „Žalgiris“ teturi dvi pergales (2-6), tad svečiai turi šansų pasirankioti pergalių ir antroje pagal pajėgumą lygoje. Pasiekus pergalių prieš šiuos tiesioginius varžovus, egzotinės šalies atstovai būtų pajėgūs patekti ir į atkrintamąsias varžybas.

C lygos C pogrupyje situacija dar įdomesnė. Čia visos šešios komandos („Hegelmann Litauen“, KK „Žiežmarių sodai“, MPG, SK „Babtai“, BC „Boom“ ir BC „Spurtas“) yra viena su kita susipynusios pergalių ir pralaimėjimų saitais, tad „China Basketball College“ ekipos pasirodymas galėtų įnešti dar didesnę sumaištį lentelėje.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kauno Krepšinio Mėgėjų Lyga (@kkml_kaunas) on

 

Kinai pirmąsias rungtynes sužais sausio 8 dieną (antradienį) 18:30 val. KM „Žalgiris“ sporto centre (Pašilės g. 41) su BC „Spurtas“ ekipa.

I-ajame C lygos etape komandos iš 12 rungtynių spėjo sužaisti po 6-9 susitikimus. II-ajame reguliaraus sezono etape pagal komandų pajėgumą bus sudarytos naujos grupės.


Komentarai: