Herojiškai gelbėtis bandęs PARADIS ketvirtfinalyje krito prieš BC „Hegelmann Litauen“

2017 m. kovo 16 d.

Lemiamos B lygos ketvirtfinalio rungtynės startavo BC „Hegelmann Litauen“ uraganišku puolimu, o PARADIS ketvirto kėlinio pradžioje skaičiavo net 32 taškų deficitą. Dvikovos pabaigoje svečiai skirtumą sugebėjo panaikinti iki 5 taškų, tačiau nepaisant herojiško svečių žygio bei pastangų, šeimininkams užteko susikrauto solidaus kraičio pasiekti antrai pergalei ir žengti į B lygos finalinį ketvertą.

BC „Hegelmann Litauen“ trečiąsias rungtynes laimėjo rezultatu 94:88, o seriją iki dviejų pergalių 2-1.

„Ketvirtfinalio serija buvo verta finalo. Visi trys mačai galėjo imti televizijos „prime time“ ir būtų auditorija didesnė nei „Eurovizijos“. Tuo net neabejoju.“ – puikią B lygos ketvirtfinalio seriją apibūdino Albertas Karpavičius.

Karolis Kalvaitis (PARADIS) pripažino, jog rungtynių vadžias paleido jau dvikovos pradžioje: „Leidome varžovams, jų geriausiems snaiperiams įsimėtyti, pajusti žaidimo ritmą. Jie tiesiog tinkamai atliko savo darbą. Mes dar bandėme gelbėtis, iš dalies tai pavyko padaryti, tačiau skirtumas buvo tiesiog per didelis.“

Nugalėtojų gretose puikius snaiperio sugebėjimus demonstravo Andrius Gedminas, pataikęs net 9 tritaškius iš 13. Iš viso BC „Hegelmann Litauen“ tritaškius metė net 52 proc. taiklumu (13:25).

Nepaisant didžiulio skirtumo (88:56) PARADIS sugebėjo grįžti į rungtynes, o paskutinę dvikovos minutę ir pakutenti varžovams padus.

„Kaip galim per kelias minutes susikrauti persvarą, lygiai taip pat galim ir iššvaistyti“ – ironizavo nugalėtojų treneris A. Karpavičius.

„Didžiulė pagarba varžovams, kurie davė sunkią kovą. Buvo daug minčių dėl rungtynių nukėlimo, ir jie sutiko su visais įmanomais variantais. Pagarba jiems . Džiaugiuosi, kad yra tokių komandų, su kuriomis galima šnekėtis.“

BC „Hegelmann Litauen“ komandą audringai palaikę sirgaliai taip pat sulaukė padėkos žodžio: „Palaikymas buvo fantastiškas, sirgaliai yra mūsų devintas žaidėjas, nes dažniausiai rungtynėms tik aštuonis žaidėjus teturime.“ – realybei į akis žiūrėjo A. Karpavičius.