Lygos

Naujienos

"Forto Amicus" atkaklioje dvikovoje turėjo pripažinti Prienų "Rūdupio-2" pranašumą

2011 Gruodžio mėn. 2 d.
"Forto Amicus" atkaklioje dvikovoje turėjo pripažinti Prienų "Rūdupio-2" pranašumą
Rungtynėse netrūko efektingų epizodų.

Naujutėliame Prienų "Rūdupio" sporto komplekse įvyko "Champion - A" lygos reguliaraus sezono varžybos, kuriose aikštės šeimininkai Prienų "Rūdupio-2" krepšininkai, rezultatu 95-81, patiesė "Forto Amicus" penketuką. Visus keturis kėlinukus aikštėje vyko atkakli kova abiejose aikštelės pusėse, ir tik rungtynių pabaigoje, atlaikę "Forto Amicus" spurtą, pergalę iškovojo Prienų "Rūdupis-2" krepšininkai.

 

Rungtynės prasidėjo labai atkakliai ir visą pirmąjį kėlinuką kova vyko taškas į tašką. Ir tik kėlinuko pabaigoje T.Žiobos pastangomis Prienų "Rūdupis -2" sugebėjo susikrauti 4 tšk. persvarą (20-16).

 

Antrajame kėlinuke "Forto Amicus" komanda, dėka Š.Kenstavičiaus taiklių metimų, išlygino rezultatą (26-26). Aukštą tempą rungtynėse laikę "Forto Amicus" krepšininkai keisdavo krepšininkus kaip ledo ritulyje. Svečiai stengėsi išnaudoti ūgio pranašumą ir varžovų susirinktas pražangas, kurias vertė taikliais baudų metimais. Vis dėlto kėlinuko pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė aikštės šeimininkai, kurie laimėjo trumpą žaidimo atkarpą 7-0 ir į didžiąją pertrauką išėjo ilsėtis pirmaujant rezultatu 47-37.  

 

Po didžiosios pertraukos Prienų "Rūdupio -2" krepšininkai pradėjo kibiai gintis ir "Forto Amicus" krepšininkai sutriko. Dažnai netiksliai perduodami kamuolį svečiai klydo ir leido "Rūdupio-2" krepšininkams lengvai rinkti  taškus iš po krepšio. Kėlinuko viduryje komandas skyrė jau 15 taškų. Likusį kėlinuko laiką vaizdas aikštelėje nesikeitė ir šeimininkai išlaikė saugią 14 taškų persvarą.

 

Per likusias dešimt minučių "Forto Amicus" sugebėjo kaip reikiant patampyti nervus aikštelės šeimininkams. Tris taiklius tritaškius iš eilės pataikę "Forto Amicus" krepšininkai gražino visą intrigą į rungtynes. Tačiau nepataikyti metimai iš dėkingų situacijų ir silpna gynyba neleido "Forto Amicus" komandai iškovoti pergalės išvykoje. Drausmingai ir darniai organizavę greitas atakas Prienų "Rūdupio -2" krepšininkai sėkmingai užbaigė varzybas ir iškovojo pirmąją pergalę "Champion - A" lygoje.

 

Po rungtynių "Forto Amicus" vadovas K.Žarnauskas nebuvo labai nusiminęs ir optimistiškai žvelgė į ateitį: "Rungtyniavome be pagrindinių krepšininkų ir kartais perskubėdavome puolime. Trūko drausmės gynyboje, tačiau šis pralaimėjimas nėra lemiamas ir sekančiose rungtynėse manau surinksim visus stipriausius komandos krepšininkus"

 

Prienų "Rūdupis -2" : T.Žioba 26 tšk. ( 14 atk.k.), K.Abromavičius 15 tšk. (5 rez.p.), R.Gerbutavičius 13 tšk.

 

"Forto Amicus": K.Tarvydas 21 tšk., A.Mašalka 17 tšk., E.Simanavičius 16 tšk. ( 10 atk.k.)


Komentarai: