Finalo ketverto vertas komandas įvardinęs „Kauno tiltų“ vadovas neabejojo ir savo ekipos pajėgumu

2019 m. lapkričio 22 d.

„Kauno tiltai“ (5-0) katvirtadienio naktį 100:76 pranoko Kauno „Policiją“ (2-2) ir šiuo metu išlieka vienvaldžiai lyderiai „Verslo įmonių“ lygos B divizione.

„Laimėta yra tikrai sudėtingai. Rezultatas neatspindi tikrojo rungtynių scenarijaus. Varžovas, drąsiai galiu sakyti, kol kas buvo pats kiečiausias šiame sezone. Labai stengsimės gerinti žaidimą sulyg kiekvienom rungtynėm.“ – džiaugėsi pergalių seriją nuo pat sezono starto išlaikiusios „Kauno tiltai“ komandos vadovas Andrius Čekanauskas.

„Galbūt mūsų pačių žaidimas šį sezoną daug labiau džiugina nei praeitais metais. Jau kelinti metai ta pati sudėtis, atsišlifavom, vienas kitą žinom ir iš karto gan geresnis žaidimas gaunasi.“

Tiek „Kauno tiltai“, tiek Kauno „Policija“ naujajame sezone iš A diviziono pasuko į žemesnio rango B divizioną, tad „Kauno tiltų“ komandos vadovas nelėpė išaugusių galimybių siekti medalių bei drąsiai įvardino potencialias finalo ketverto komandas:

„Finalinis ketvertas? Teltonika, ARV, tiltai ir policininkai.“

Prieš dvejus metus „Kauno tiltai“ buvo tarp keturių stipriausių „Verslo“ lygos komandų, tačiau medalių iškovoti nepavyko. Tuomet kiek sensacingai ketvirtfinalyje buvo įvekta „Imlitex Holdings“ komanda, tačiau pusfinalyje nusileista „KUN&KAMS“, o mažajame finale ir „Eura“ komandoms.