Finalininkai aiškūs: dėl „Vasaros“ turnyro čempionų taurės varžysis jėgą pusfinaliuose įrodę „Hegelmann Litauen“ ir „ARV auto“ krepšininkai

2021 m. rugpjūčio 18 d.

Puikioje „Vasaros“ taurės pusfinalio dvikovoje „ARV auto“ 85:73 įveikė „UKG Stadionas“ krepšininkus ir ketvirtadienį kovos dėl čempionų titulo.

Pirmoje susitikimo pusėje daugiau pirmavęs „UKG Stadionas“ pranašumą galutinai prarado įsibėgėjus trečiam kėliniui. Praktiškai šešiese žaidę „ARV auto“ krepšininkai optimaliai išnaudojo stipriausius savo ginklus, o ketvirtajame kėlinyje surengė kertinį spurtą.

Po Manto Pukinsko tritaškio bei Mato Baltrušaičio dvitaškio su pražanga „ARV auto“ atitrūko jau dvylikos taškų skirtumu (75:63), ir nors buvo likę žaisti daugiau nei pusę ketvirčio, „UKG Stadionas“ nesugebėjo rimčiau užgulti varžovų lemiamam spurtui.

31 rezultatyvų perdavimą išdalinę, 16 kamuolių perėmę bei visose kitose statistikos grafose pirmavę „Hegelmann Litauen“ krepšininkai su vėjeliu nuskuodė „Vasaros“ taurės finalo link.

Du kėlinius mėginę priešintis BC BOOM žaidėjai po ilgosios pertraukos nebesulaikė varžovų, kurie pergalę šventė triuškinančiu rezultatu 106:72.

Praėjusią savaitę BC BOOM ekipa aštuntfinalyje bei ketvirtfinalyje patys sutriuškino tiek Kauno „Rami“, tiek „Oazės Boulingo Komandą“, patys perkopdami šimto taško ribą, tačiau šįkart „bomberiams“ užkurti puolimo nepavyko. Įdomu tai, jog grupės etape BC BOOM taip pat neturėjo vilčių prieš „Hegelmann Litauen“ (77:115).