Finale dominavusi „American Pizza“ pirmąkart iškovojo „Spalding“ čempionų taurę

2021 m. lapkričio 18 d.

Du metus (2018 ir 2020) turnyro finale nuo „Extradent-Verslo“ ekipos nusvilusi „American Pizza“ trečiuoju bandymu pasiekė „Spalding“ čempionų taurę. Nerijaus Sivolovo vadovaujama kompanija finale 84:59 pranoko Vilkijos krepšininkus.

Nugalėtojus į pergalę vedė etatinis lemiamų kovų lyderis Leonardas Ivanovas (20 tšk., 13 atk. k., 30 naud. b.).

„Užmotyvuoja. Vadovas kaskart pabrėžia, kad reikia susikaupti, rimtai susirinkti į rungtynes, tai šįmet ir talžom visus triuškinančiais skirtumais.“ – po pergalės juokavo L. Ivanovas.

Išties, „Spalding“ turnyre rimtesnių išbandymų negavusi „American Pizza“ galingai žygiuoja ir C lygoje, kurioje keturias pergales iškovojo vidutinišku 48,5 (!) taškų skirtumu.

„American Pizza“ „Vilkijai“ smogė jau rungtynių pradžioje, kuomet pirmąjį kėlinį laimėjo 24:13, o antrajame po penkių paeiliui L. Ivanovo taškų bei E. Mičkausko tritaškio skirtumas išaugo iki triuškinančio – 32:13. „Vilkija“ arčiausiai varžovų grįžo trečio kėlinio pabaigoje (59:51), tačiau varžovai be didesnių nesklandumų susigrąžino solidesnį pranašumą.

Geriausiu turnyro žaidėju „Vilkijos“ ekipoje buvo pripažintas Eivydas Aleksa.

Bronzą iškovojo taip pat labiau nei varžovai patyrusi KTU „Plienas-Galera“ ekipa, rezultatu 80:67 įrodžiusi pranašumą prieš „Lexuną“.