Lygos

Naujienos

Energingai KKML Taurės finale sužaidęs „Tornado“ jaunimas pergalingai uždarė 2017-2018 m. sezoną

2018 Birželio mėn. 12 d.
Energingai KKML Taurės finale sužaidęs „Tornado“ jaunimas pergalingai uždarė 2017-2018 m. sezoną
Justinas Ramanauskas buvo nesustabdomas - pelnė 39 taškus ir surinko net 48 naudingumo balus.

Kauno krepšinio mėgėjų lygos 2017-2018 m. sezono uždangą nuleido KKML Taurės turnyro didžiojo finalo rungtynės, kuriose susitiko dviejų skirtingų klasių komandos: krepšinio mėgėjai-mohikanai „Hegelmann Litauen“ ir krepšinio mokyklos „Tornado“ auklėtiniai.

KKML Taurės finale „Tornado“ KM-Viči jaunimas rezultatu 106:89 nukovė gausų sirgalių užnugarį turėjusią „Hegelmann Litauen“ komandą.

Susijusi naujiena - Puikaus Jaškaus pasirodymo vedinas „Snaiperis“ bronziniame finale pranoko „Aisčius“

Tenka pripažinti – daugiau jėgų vėlyvam ir vasariškam sezono finišui pasiliko ne krepšinio mėgėjai, o būtent moksleiviai. Jau pirmoje finalinių rungtynių pusėje kaip reikiant puolimą užkūrę Šarūno Zablockio auklėtiniai iki finalinės sirenos išlaikė varžovus sau už nugaros.

Tiek Karolis Babušis, tiek Justinas Ramanauskas per pirmus du kėlinius atseikėjo po keturis taiklius tritaškius.

Tiesa, nuostabus buvo ir Andrius Gedminas, pataikęs net šešis tritaškius iš devynių, tačiau antroje rungtynių pusėje snaiperis prametė visus aštuonis. Tuomet „Hegelmann Litauen“ bandė gelbėti galingai po krepšiu žaidęs Aleh Kojenets. Galiausiai „Tornadas“ atlaikė varžovų antpuolį, kuomet skirtumas buvo sutrupėjęs iki penkių taškų, ir šventė pelnytą pergalę.

Naugingiausiu finalo žaidėju neabejotinai tapo Justinas Ramanauskas. „Tornado“ KM-Viči gynėjas pelnė 39 taškus (8/8 baudos, 8/19 dvitaškiai, 5/13 tritaškiai), atkovojo 11 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 7 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, dukart suklydo, tiek pat prasižengė ir surinko net 48 naudingumo balus.

„Tikrai buvom užsivedę ir labai norėjom laimėti. Pavyko gerai pačiam sužaisti, komandos draugai labai padėjo, ir turim rezultatą gerą. – po pergalės teigė J. Ramanauskas. – Ypatingų trenerio nurodymų kaip žaisti nebuvo, tiesiog žinojome, kad esame jaunesni, greitesni, stengėmės bėgti į priekį. Taip išėjo, kad daug tritaškių sumetėm, gerai sukrito metimai, to pasekoje pabėgom į priekį ir gerai visai atsilaikėm.“

Įdomu tai, jog KKML Taurės nugalėtojai grupės varžybose iškovojo vos vieną pergalę iš trijų, tačiau atsigriebė atkrintamosiose varžybose, pranokę tokias komandas kaip A. Puškino gimnazija, LEXUNA, KA „Snaiperis“ ir, galiausiai, „Hegelmann Litauen“.

„Du žaidėjai mus apibėgo, – žodžių į vatą nevyniojo „Hegelmann Litauen“ treneris Albertas Karpavičius, mintyse turėdamas puikius Justino Ramanausko ir Karolio Babušio pasirodymus, – sunku buvo. Leidom pradžioj įsismagint mes jiem, per daug taškų pirmoj pusėj įmest, bandėm kabintis, bet pritrūko laiko.

Nepaisant prastai susiklosčiusio finalo, sidabro medalių savininkai išliko vieningi: „Mes ne žiurkės – nebėgam iš skęstančio laivo. Jeigu kartu, tai iki galo. Kaip per vestuves sako, panašiai ir su krepšiniu. Ir pergalių kely, ir pralaimėjimų.

Visas „Hegelmann“ kolektyvas labai noriai susirinko palaikyti mūsų, gaila, kad nuvylėm juos ir nesigavo sezono finišas toks, kokio norėjome.“

Geriausi turnyro žaidėjai:
Justinas Ramanauskas „Tornado“ KM-Viči
Aleh Kojenets „Hegelmann Litauen“
Ernestas Jaškus KA „Snaiperis“
Rokas Miškinis KM „Aisčiai“


Komentarai: