Lygos

Naujienos

C lygos II-sis reguliaraus sezono etapas įsibėgėjo pilnu tempu

2019 Vasario mėn. 5 d.
C lygos II-sis reguliaraus sezono etapas įsibėgėjo pilnu tempu

Vasario 5 d. mačai tarp SK „Babtai“ ir „China Basketball College“ bei „Mazgas“ ir „Extradent-Verso“ ekipų buvo paskutiniai C lygos I-ajame etape.

„Mazgas“ su „Extradent-Verso“ varžėsi ne tik dėl principinės aukštesnės vietos A pogrupyje, tačiau ir dėl svarbaus įskaitinio taško ateityje. Po permainingos kovos „Mazgas“ varžovus įveikė rezultatu 75:72 ir įsitaisė pirmoje vietoje.

Tuo tarpu kitose rungtynėse staigmenos neužfiksuota – „Babtai“ rezultatu 92:44 lengvai įveikė svečius iš rytų ir taip patvirtino galutinį I-ojo etapo komandų išsidėstymą.

Trys stipriausios kiekvieno pogrupio komandos užsitikrino vietas atkrintamosiose varžybose ir II-ajame etape varžysis E ir F grupėse dėl aukščiausių vietų. 4-6 vietas užėmusios komandos kovos G ir H išlikimo grupėse, iš kurių į atkrintamąsias varžybas pateks tik po dvi geriausiai pasirodžiusas ekipas. I grupėje sezoną užbaigs keturios silpniausios I-ojo etapo komandos.

C lygos turnyrinė lentelė.

II-asis etapas startavo jau pirmadienį, kuomet Batniavos „Vilkai“ varžėsi su „Žiežmarių sodais“ (101:102), antradienį „67‘ers“ pranoko „Žalgirio“ garbės klubą (85:49), o itin aštrią dviejų C lygos favoritų „Fabrica Moderna“ ir KTU-2 akistatą vos vienu taškeliu laimėjo KTU studentai.

Šiandien (trečiadienį) bus sužaisti jau net penki susitikimai:

17:45 val.

TYLA-Startas
LDK palikuonys

Kauno kolegijos sp. salė, Pramonės pr. 22

18:30 val.

Mazgas
Vilkija-ECOWOOD

J. Basanavičiaus gimnazija, Šarkuvos g. 28

19:15 val.

Autojuta
BC Spurtas

B. Brazdžionio mokykla-daugiafunkcis centras, Partizanų g. 22

19:30 val.

SK Babtai
Labor-Galera

Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai

20:45 val.

Hegelmann Litauen
American Pizza

A. Puškino gimnazija, V. Krėvės pr. 50

II-asis etapas finišuos kovo viduryje, tad pastarasis mėnuo C lygos komandoms bus ypatingai svarbus, įtemptas, džiugus arba negailestingas.


Komentarai: