„Buritus“ patyrė antrąją nesėkmę

2011 m. gruodžio 12 d.

Sekmadienį, gruodžio 11-ąją dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) C lygos rungtynes žaidė vieni iš D pogrupio lyderių „Buritus“ (šeimininkai, treneris Paulius Matiušovas) ir AMERICAN PIZZA (svečiai, treneris Nerijus Sivolovas).

Pirmasis kėlinukas buvo atkaklus ir rezultatyvus. Susitikimui prasidėjus „Buritus“ po penkių L.Garnelio taškų įgijo minimalią persvarą – 5:4. Svečiai atsakė taikliais T.Lukausko ir K.Rainio metimais – 5-ąją minutę 11:7 pirmavo AMERICAN PIZZA. Šeimininkai po P.Matiušovo ir D.Mikalausko dvitaškių išlygino rezultatą – 11:11. Sužaidus dar dvi minutes ir toliau mače vyravo lygybė (15:15). Tada N.Sivolovo vadovaujama komanda spurtavo 9:0 ir išsiveržė į priekį 24:15. „Buritus“ atsakė sėkmingomis L.Garnelio bei V.Peseckio atakomis ir sumažino atsilikimą iki 23:28.

Antrosios dešimt minučių prasidėjo M.Neščioko tritaškiu bei taikliais T.Lukausko baudų metimais (33:23). Kurį laiką abi ekipos keitėsi nesėkmingomis atakomis. Po tų pačių M.Neščioko bei T.Lukausko tolimų metimų AMERICAN PIZZA 17-ąją minutę buvo priekyje 41:30. „Buritus“ gretose pasižymėjo M.Čeponis ir R.Švagždys, tad prieš ilgąją pertrauką skirtumas sumažėjo iki 37:45.

Trečiajame ketvirtyje svečiai pradėjo didinti persvarą savo naudai. Dukart pataikė N.Sivolovas, po kartą K.Rainys, R.Babilevas ir T.Lukauskas (57:41). N.Sivolovo komanda sėkmingai gynėsi, tai leido dar labiau AMERICAN PIZZA pabėgti į priekį. Sėkmingai atakas užbaigus K.Rainiui bei T.Lukauskui skirtumas siekė jau 20 taškų – 65:45.

Panašus skirtumas išsilaikė ir paskutinio kėlinuko metu. Dvitaškį su pražanga pataikius K.Rainiui ir tolimą metimą pridėjus P.Sadauskui, svečiai buvo priekyje 71:50. „Buritus“ komandoje penkis taškus iš eilės pelnė R.Švagždys, kuris sumažino atsilikimą iki 55:74. Šeimininkų ekipoje keliskart pasižymėjo M.Čeponis, svečiai atsakė P.Sadausko ir M.Neščioko taikliomis atakomis (64:82). Pralaiminti komanda po V.Peseckio ir M.Čeponio taiklių baudų metimų dar sumažino skirtumą, bet turėjo pripažinti AMERICAN PIZZA ekipos pergalę rezultatu 83:67.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Buritus“: Ramūnas Švagždys – 19 taškų (dvitaškiai 7/11), Marius Čeponis – 14, Laimonas Garnelis – 13;

AMERICAN PIZZA: Kristupas Rainys – 26 (dvitaškiai 8/8, 25 naudingumo balai), Tadas Lukauskas – 19 (7 atkovoti kamuoliai), Marius Neščiokas – 12 (8 rezultatyvūs perdavimai), Paulius Sadauskas – 11 (tritaškiai 3/5).