BLM merginų grupės finale – užtikrinta Jono Jablonskio gimnazisčių pergalė

2017 m. vasario 8 d.

Trečiadienio finalų maratoną pradėjo BLM merginų grupės finalinė kova tarp Jono Jablonskio ir VDU „Rasos“ gimnazijų rinktinių. Rungtynių starte pamažu įsibėgėjusios Romualdo Silkino auklėtinės iki ilgosios pertraukos pamažu perėmė iniciatyvą ir nukeliavo užtikintos auksinės pergalės link – 81:51.

Nepaisant triuškinančio skirtumo, čempione tapusi Ugnė Kučinskaitė tikino, jog kova nebuvo tokia lengva: „Stiprios varžovės, mes, tuo tarpu, ne visos buvome. Bet žaidėm labai komandiškai, svarbiausia – laimėjome. Faina, kad ir tos, kurios nežaidžia krepšinio, prisidėjo prie pergalės, labai stengėsi, kovojo, ir mes visos bendrai, kaip komanda pasiekėme pergalę.“

Pirmus metus Kaune gyvenu, pirmi metai Jablonskio gimnazijoje, ir labai džiaugiuosi atstovaudama šią gimnaziją bei padėjusi pasiekti šią pergalę.“ – teigė iš Utenos kilusi jaunoji krepšininkė.

Puikia nuotaika sprindėjo ir VDU „Rasos“ gimnazijos kūno kultūros mokytoja Rasa Uvarovienė: „Sidabras – labai gražus medalis šiai dienai. Stengėmės, kovojome, bet kažkada bus ir auksas. Visada mes pasiruošusios mesti iššūkį visiems. Buvo visokių rungtynių, netikėtų, bet ėjome į tikslą, į finalą.

Šaunuolės merginos, vienos daugiau treniruojasi, kitos mažiau, bet stengėsi už komandą – tikrai galiu pagirti visas. Pačios pakankamai turėjo įkvėpimo ir noro dalyvauti ir laimėti, man tereikėjo pabūti šalia.“ – savo auklėtines gyrė mokytoja.