Birštono "Jazz-Diremta" pasiekė užtikrintą pergalę prieš LKKA "Atletą"

2011 m. lapkričio 28 d.

"A" lygos rungtynės tarp šeimininkų LKKA "Atleto" krepšininkų ir Birštono "Jazz-Diremta" ekipos baigėsi svečių pergale rezultatu 67:54. Birštono komanda grįžo į pergalių kelią po kiek netikėto pralaimėjimo KM "Perkūnas" ekipai, ir dabar turi dvi pergales bei tiek pat pralaimėjimų. LKKA "Atleto" sąskaitoje viena pergalė bei keturios nesėkmės.

Nors Birštono komandai šiose rungtynėse nepadėjo ekipos lyderiai, ekipos treneris Marius Kiltinavičius sumaniai išnaudojo žaidėjų rotaciją bei gynybos shemas. Sužaidus du kėlinius Laimono Eglinsko auklėtiniai į svečių krepšį buvo sumetę neįspūdingą taškų skaičių - 23. Trečiojo kėlinio pradžioje "Jazz-Diremta" šoktelėjo į priekį 41:25. Svečių baudos aikštelės prieigas toliau užtikrintai saugojo Don. Sabeckio ir I. Birbalo blokuoti metimai. Šioje gynybinės statistikos grafoje "žodį tarė" ir "Atleto" žaidėjas J. Nausėda. Jo blokas užvedė šeimininkus, kurie besibaigiant trečiajam kėliniui kiek sumažino skirtumą - 40:50. Paskutinio kėlinio pirmosios minutės buvo lemiamos: D. Apučio vedina Birštono ekipa spurtavo 15:2 ir pabėgo 63:42. Antroje kėlinio pusėje blykstelėjo T. Pileckas ir padėjo šeimininkams priartėti iki vienuolikos taškų, tačiau likusias tris minutes svečiai tvirtai saugojo atstumą ir baigė rungtynes pergalingai.

LKKA "Atletas": T. Pileckas 27 tšk., M. Šilas 10 tšk. (10 atk. k.), J. Nausėda 7 tšk.

Birštono "Jazz-Diremta": D. Aputis 21 tšk., Don. Sabeckis 18 tšk., I. Birbalas 10 tšk. (13 atk. k.).