Bendruomenių lygos ture vis įdomesnės kovos: triuškinanti Eiguliai-BC Spurtas pergalė

2016 m. lapkričio 28 d.

Šį savaitgalį A pogrupis pradėjo reguliaraus sezono antrąjį ratą, o B pogrupiui artėjant vis arčiau atkrintamųjų varžybų etapo, ryškėja pogrupio lyderiai: „LŽSHA Aukštieji Šančiai’, „Senamiestis”, „Aleksotas”, „Sargėnai – Jargala”.

Didvyriai-Siloritas – Dainava-AKSA 58:69

Ekipa „Dainava-AKSA” pirmąjį kėlinį pradėję triuškinančiai, sėkmingai įveikė savo priešininkus pirmuosiuose trijuose kėliniuose. Ketvirtajame kėlinyje „Dainava-AKSA“ susidūrė su brandesniu „Didvyrių-Silorito“ žaidimu, tačiau tai neįtakojo galutinės varžybų baigties. Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Evaldas Tamulis (24 tšk.) ir Tomas Vilčinskas (6 tšk., 6 atk. k.). Komandoje „Didvyriai-Siloritas“ savo žaidimu išsiskyrė Vilius Černiauskas (15 tšk., 3 atk. k., 2 rez. p.) ir Kasparas Červinskis (8 tšk., 18 atk. k., 2 per. k.).

Statistika

Eiguliai-Rami – Vieningas Kaunas 68:71

Įtemptos rungtynės buvo sužaistos tarp ekipų „Eiguliai-Rami“ ir „Vieningo Kauno“. Atrodė, kad pirmąjį kėlinį - 4 taškų skirtumu baigusiai „Vieningo Kauno“ komandai, šį kartą iškovoti pergalę bus ypatingai sunku. Tačiau  „Vieningo Kauno“ ekipa susiėmė ir palaužę savo konkurentus tik ketvirtajame kėlinyje, iškovojo pergalę.  Puikų žaidimą nugalėtojų gretose pademonstravo Rokas Misevičius prie pergalės prisidėjęs 41 tašku (7 atk. k., 2 rez. p., 2 per. k.). Komandoje „Eiguliai-Rami“ naudingiausiai žaidė Saulius Matusevičius (19 tšk., 18 atk. k., 6 rez. p.) ir Laurynas Varnas (16 tšk., 7 atk. k., 3 rez. p.).

Statistika

Šilainiai – Eiguliai-BC Spurtas 67:104

Vienos įspūdingiausios ir didžiausiu taškų skirtumu sužaistos reguliaraus sezono varžybos tarp komandų „Šilainiai“ ir „Eiguliai-BC Spurtas“. Nuo pat pirmojo kėlinio „Eigulių-BC Spurto“ ekipa parodė puikų žaidimą. Šioje komandoje visas rungtynes lyderiavo Gytis Baltrušaitis (35 tšk., 11 atk. k., 6 rez. p.), o puikiu žaidimu pasižymėjo Karolis Valiulis, Tadas Gaurilčikas ir Rokas Kondratavičius, surinkę atitinkamai po 16, 14,12 taškų. Pralaimėjusios komandos gretose puikiai pasirodė Tadas Vaitkūnas, pelnęs 30 taškų (6 atk. k., 4 rez. p., 3 per. k.), tačiau to nepakako siekiant iškovoti pergalę.

Statistika

Aleksotas – LŽSHA Aukštieji Šančiai 47:54

Jau antrąją pergalę  prieš „Aleksoto“ komandą, šį savaitgalį iškovojo „LŽSHA Aukštieji Šančiai“, kurie reguliariajame sezone savo įskaitoje turi iš viso 5 pergales. Pirmąjį kėlinį kiek nedrąsiai pradėję „LŽSHA Aukštųjų Šančių“ ekipa susikaupė ir parodė puikų žaidimą likusiuose varžybų kėliniuose. Nugalėtojų komandoje pasižymėjo Mantas Čipas (22 tšk., 6 atk. k.) ir Lukas Jasevičius (12 tšk., 15 atk. k., 3 rez. p., 2 per.k.). „Aleksoto“ komandoje po 11 taškų pelnė Nerijus Pranckevičius (2 atk. k.) ir Tadas Matulevičius (8 atk. k., 2 rez. p., 3 per.k.). B pogrupyje tiek „Aleksoto“, tiek „LŽSHA Aukštųjų Šančių“ komandos savo rungtynių rezultatų lentelėje turi po 5 pergales iš 8 sužaistų varžybų.

Statistika ir fotogalerija

Sports Minded-Užliedžiai – Dainava Kaunas 60:66

Sekmadienį krepšinio aikštėje susitiko „Sports Minded-Užliedžiai“ ir „Dainava Kaunas“. Šį kart  „Dainavos Kauno“ ekipa šventė pirmąją savo pergalę, kurie pirmąją varžybų dalį puikiai sužaidė ir pirmuosius du kėlinius baigė 36:29 rezultatu. Trečiąjį kėlinį „Sports Minded-Užliedžiai“ sugebėjo palaužti priešininkus, tačiau to nepakako iškovoti pergalę. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Laurynas Jarašius (21 tšk. 7 atk. k., 3 rez. p., 2 per. k.) ir Karolis Zaveckas (16 tšk. 4 atk. k. , 3 rez.p., 3 per. k.). Pralaimėjusiųjų gretose kaip visuomet puikiu žaidimu ir rezultatais pasižymėjo Rytis Grigonis, pelnęs komandai 21 tašką ir atkovojęs 7 kamuolius.

„Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybes“ nuo 2007 metų vykdo asociacija „Didžiojo Aleksoto draugija“ drauge su VšĮ „Bendruomenių krepšinis“ bei Kauno krepšinio mėgėjų lyga (KKML). Projektas  „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės” dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės ir Kauno m. savivaldybės lėšomis.