Bendruomenių lygos trečiojo turo apžvalga

2019 m. lapkričio 12 d.

Lapkričio 10-ają dieną vyko trečiasis Bendruomenių lygos turas, kuriame susidūrė Sargėnų „Jargala“ ir AŽA „Aktyvistai-Kaniūkai“ komandos. Rungtynėms prasidėjus, Sargėnai įsiveržė į priekį ir užtikrintai laimėjo pirmąjį kelinį rezultatu (23:11).

Rungtynėms toliau vykstant apylygiai, atrodė, kad jos baigsis „Jargalos“ pergale, tačiau AŽA „Aktyvistai-Kaniūkai“ labai gerai sužaidė ketvirtąjį kėlinį, laimėjo jį rezultatu 21:9 ir, galiausiai, įveikė savo oponentus 65:62.

Sargėnų komandoje Renaldas Živatkauskas pelnė 20 taškų, Antanas Silvestravičius (12 atk. kam.) pridėjo 16 taškų. Nugalėtojų gretose Ringoldas Rainys įmetė 15, Marius Satkevičius pridejo 13.

Atkakli ir permaininga kova Bendruomenių lygos trečiajame ture vyko tarp KK „Bermudai“ ir „Didvyriai“ komandų. Per pirmus tris kėlinius solidžią persvarą susikrovę „Bermudai“ 59:52 atsilaikė pries ketvirtajame kėlinyje sugrįžti į rungtynes mėginusius „Didvyrius“.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Tomas Vaišvila – 21 tšk. (5/9 trit.), Giedrius Jaščericinas įmetė 12. „Didvyriuose“ Paulius Janušauskas pelnė 12 taškų, atkovojo 7 kamuolius, Žydrūnas Lietuvninkas įmetė 10 (6 atk. kam.).

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.