Bendruomenių lygos atkrintamųjų varžybų startas

2020 m. vasario 24 d.

Vasario 22-ają dieną prasidėjo Bendruomenių lygos atkrintamosios varžybos. Ketvirtfinaliuose susitiko keturios geriausios „A“ ir „B“ pogrupių komandos.

Pirmosios ketvirtfinalio rungtynės vyko tarp A pogrupyje antrąją vietą užėmusių KK „Bermudai“ ir B pogrupyje trečioje pozicijoje buvusių „Dainavos“ krepšininkų,. Nors ir netikėtai, bet rungtynės buvo vienpusiškos – Justino Pilecko (26 tšk), Ernesto Ramanausko (18 tšk, 13 atk. kam) ir Domo Jankausko (13 tšk, 19 atk. kam) vedami „Dainavos“ krepšininkai, sutriuškino oponentus rezultatu 85:48.

Antrosios rungtynės buvo kupinos emocijų ir nugalėtojai tapo aiškūs tik paskutiniąją varžybų minutę. Nesportinę pražangą rungtynių pabaigoje užsidirbę Žaliakalnio „Bonautos“ krepšininkai (B pogrupio 2 vieta)  paleido iš rankų savo bandymą sugrįžti į rungtynes,  po to kai ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtavo 10:0 ir išlygino rezultatą - 61:61. Užtikrintos rungtynių pabaigos dėka Žygimanto Kalniūno (23 tšk) ir Tomo Pauliuko (16 tšk, 11 atk. kam) vedami BC „Centras-Aktyvistai“ (A pogrupio 3 vieta) šventė sunkią pergalę rezultatu 72:65. Pralaimėjusiems Mažvydas Tamašauskas pelnė 24 taškus, Tomas Dambrauskas pridėjo 19 taškų.

Pergalę šventę ir toliau be pralaimėjimų šį sezoną žengia „Vieningo Kauno“ krepšininkai (B pogrupio 1 vieta), kurie užtikrinto trečiojo kėlinio dėka, kurį laimėjo 26:16, išlaikė persvarą ir nugalėjo Sargėnų „Jargalą“ (A pogrupio 4 vieta) rezultatu 79:66. Pastariesiems nepakako Renaldo Živatkausko pelniusio 22 taškus ir Viliaus Černiausko – 21 taškas, indėlio. Nugalėtojams Artūras Lencevičius pelnė 19, Martynas Valaitis ir Mantas Navalinskas pridėjo atitinkamai 15 ir 14 taškų.

Kiek netikėtai tik ketvirtajame kėlinyje išsigelbėję ir pergalę išvargę „LŽSHA“ krepšininkai (A pogrupio 1 vieta) įveikė „Pagyvenusius jaunuolius“ (B pogrupio 4 vieta) rezultatu 68:65. Pastariesiems Mariaus Žitkaus (18 tšk), Audriaus Labanausko (16 tšk) ir Justo Medekšo (14 tšk) indėlio nepakako išplėšti pergalę. „LŽSHA“ į priekį vedė Artūras Kaminskas pelnęs 17, Po 16 taškų pridėjo Mantas Čipas ir Evaldas Jančauskas (10 atk. kam).

Atsakomosios rungtynės vyks Vasario 29-ąją ir Kovo 1-ąją dienomis „Žalgirio“ krepšinio mokykloje (Pašilės g. 41), kuriose paaiškės Bendruomenių lygos pusfinalių poros.

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės“ bendrai finasuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.