Bendruomenių lygos antrojo turo apžvalga

2019 m. spalio 28 d.

Praėjusį savaitgalį antrąjį turą pradėjo akistata tarp BC „Spurtas“ ir „Vieningas Kaunas“ komandų. Pirmojoje rungtynių pusėje atitrūko pastarosios ekipos krepšininkai, o vėliau nuslopino visus „Spurto“ bandymus pasivyti ir šventė pergalę rezultatu 77:68. Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai sužaidė Mantas Navalinskas, pelnęs 20 taškų, pralaimėjusių komandoje Raimundas Gudynas pelnė 25 (16 atk. kam.).

Atkaklios rungtynės vyko tarp Žaliakalnio „Bonauta“ ir „Dainava“ ekipų, kuriose viskas išsisprendė tik ketvirtojo kėlinio dėka, kai galų gale „Dainava“ palaužė savo priešininkus rezultatu 67:61. Prie pergalės labiausiai prisidėjo Justinas Pileckas (30 tšk, 7/14 trit.). Žaliakalniečiams Aivaras Pūras pelnė 20 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Trečiose šeštadienio rungtynėse susitiko „Pagyvenę Jaunuoliai“ ir „Šilainiai“. Čia fantastiško Henriko Grubliausko žaidimo dėka „Pagyvenę Jaunuoliai“ užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 91:71. H. Grubliauskas pelnė net 44 taškus ir surinko 40 naudingumo balų. „Šilainių“ komandoje daugiausiai taškų pelnė Vitoldas Kapočius – 20 tšk., Giedrius Prabulis įmetė 15.

Sekmadienis prasidėjo itin atkakliomis ir permainingomis rungtynėmis, kurios „Senamiestis-Aleksotas“ minimaliu skirtumu 65:64 palaužė KK „Bermudai“ ekipą. Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė 19 taškų pelnęs ir 11 kamuolių atkovojęs Tadas Matulevičius. Pralaimėjusiems Šarūnas Krilavičius pelnė 18 (13 atk. kam.).

Sudėtingiausios šio turo rungtynės vyko tarp Sargėnų „Jargala“ ir BC „Centras-Aktyvistai“ komandų. Po permainingų rungtynių ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo 27:16, į rungtynes sugrįžę Sargėnų krepšininkai išplėšė pratęsimą, jį laimėjo 6:4 ir taip varžovus aplenkė rezultatu 75:73. Naudingiausiai „Jargalos“ komandoje sužaidė Gintautas Šlepikas (22 tšk, 13 atk. kam, 34 naud.). Pralaimėjusiems Žygimantas Gedžiūnas įmetė 26.

Paskutinėse turo rungtynėse antrą nesunkią pergalę įsirašė „LŽSHA“ krepšininkai, rezultatu 94:64 įveikę AŽA „Aktyvistai-Kaniūkai“ komandą. „LŽSHA“ ekipai Aidas Urbonas pelnė 19 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Evaldas Jančauskas pelnė 17. Pralaimėjusiųjų gretose 18 taškų pelnė Ringoldas Rainys.

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.