Bendruomenių lygoje vyravo pergalės vos dviejų taškų skirtumu

2016 m. gruodžio 5 d.

Įpusėjant jau antrajam reguliariojo sezono varžybų ratui, varžybos tarp komandų darosi vis aršesnės ir labiau intriguojančios.  Net dvejos pergalės buvo išplėštos vos dviejų taškų skirtumu.

A pogrupyje pirmąsias šeštadienio varžybas sužaidė „Didvyriai-Siloritas“ ir „Aktyvistai-Vilijampolė“. Pastaroji vos dviejų taškų skirtumu išplėšė pergalę prieš konkurentus. Nugalėtojų ekipa puikiai vedė komandinį žaidimą pirmuosius du kėlinius, tačiau trečiajame kėlinyje puikų žaidimą parodė ir susiėmę „Didvyriai-Siloritas“.  Vis tik ketvirtojo kėlinio metu savo viršų vėl parodė „Aktyvistai-Vilijampolė“. Nugalėtojų gretose puikiu žaidimu pasirodė trejetas, kuriame buvo Liudas Čekavičius (20 tšk., 12 atk. k., 1 rez. p.) , Matas Toliušis (18 tšk., 2 atk. k. , 2 rez. p.), ir Martynas Makarevičius (15 tšk., 6 atk. k., 1 rez. p.).  „Didvyrių-Silorito“ ekipoje pasižymėjo Evaldas Tamulis (16 tšk.) ir Mindaugas Laukaitis (15 tšk.). Komanda „Aktyvistai – Vilijampolė“  turi iškovoję 3 pergalės iš 7 sužaistų varžybų.  Tuo tarpu „Didvyriai-Siloritas“ -  kol kas 2 pergales iš 8 sužaistų varžybų.  Abejoms komandos per likusias reguliaraus sezono varžybas reikia iškovoti ne vieną pergalę, norint pasivyti pogrupio lyderius.

Statistika, foto.

„Eiguliai-BC Spurtas“, žaisdami jau antrąsias varžybas prieš „Vieningo Kauno“ komandą,  atsirevanšavo  ir išplėšė pergalę  rezultatu 80:64. Pirmosios varžybos tarp „Eiguliai-BC Spurtas“ ir „Vieningas Kaunas“ buvo sužaistos dar spalio mėnesį rezultatu 58:72. Link pergalės komandą „Eiguliai-BC Spurtas“ kaip visuomet vedė Petras Aleksonis ( 19 tšk., 3 atk. k., 7 rez. p.) ir po 15 taškų pelnė Vytautas Peseckis (6 atk. k.)  ir Tomas Mušenkovas (5 atk. k., 4 rez. p.). Ekipoje „Vieningas Kaunas“  lyderiavo Šarūnas Straševičius (25 tšk., 10 atk. k., 2 rez. p.) ir Šarūnas Bernatavičius (17 tšk., 7 atk.k.).  Nors „Vieningo Kauno“ komanda šio savaitgalio varžybose pajuto pralaimėjimo kartėlį, tačiau reguliariojo sezono metu savo sąskaitoje jau  turi 6 pergales.

Šeštadienį dar vienas puikias rungtynes sužaidė „Šilainiai“ – „Eiguliai-Rami“ rezultatu 80:78. Pirmuosius du kėlinius „Šilainių“ ekipa pabaigė rezultatu 25:43, tačiau antrojoje varžybų dalyje susiėmė ir palaužė savo konkurentus, išplėšdami pergalę. Nugalėtojų gretose įspūdingu žaidimu pasirodęs Mantautas Patašius pelnė 34 taškus, atkovojo 17 kamuolių ir Mantas Karauskas (18 tšk., 9 atk. k.).  Vos dvejais taškais pralošusioje „Eigulių-Rami“ ekipoje puikiai pasirodė Laurynas Varnas (31 tšk., 8 atk. k.), Saulius Matusevičius (20 tšk., 11 atk. k.) ir Tomas Gudas (20 tšk., 8 atk. k.). „Šilainių“ komanda savo sąskaitoje jau turi 4 pergales ir 4 pralaimėjimus, o „Eigulių-Rami“ – 2 pergales ir 6 pralaimėjimus.

„Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybes“ nuo 2007 metų vykdo asociacija „Didžiojo Aleksoto draugija“ drauge su VšĮ „Bendruomenių krepšinis“ bei Kauno krepšinio mėgėjų lyga (KKML). Projektas  „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės” dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės ir Kauno m. savivaldybės lėšomis.