Bendruomenių lygoje startavo ilgai lauktas pusfinalio etapas

2018 m. vasario 26 d.

Nors Bendruomenių lygos kovos į krepšinio aikštę grįžo po ganėtinai ilgos pertraukos, „Žaliakalnio-Padangyno“ lyderis Mindaugas Markevičius sportinės formos anaiptol neprarado.

Pirmoje pusfinalio akistatoje su „Dainava-AKSA“ komanda M. Markevičius surinko trigubą dublį (41 tšk., 10 atk. k., 14 išprov. praž.) ir padėjo savo komandai pasiekti svarbią pergalę rezultatu 87:78.

„Žaliakalnis-Padangynas“ viso mačo metu buvo vienu žingsneliu buvo priekyje varžovų, tačiau apčiuopiamos persvaros neįgijo. Vis tik didesnių proveržių žaidime neparodė ir „Dainava-AKSA“ žaidėjai. Viso sezono metu dominavusi komanda šįkart buvo priversta pripažinti pralaimėjimą.

Tuo tarpu itin permainingoje ir nerezultatyvioje kitoje pusfinalio dvikovoje pirmąja pergale džiaugėsi BC „Spurtas-Madrid“ krepšininkai, rezultatu 51:49 palaužę „Sargėnai-Jargala“ ekipą.

Gerai rungtynes pradėjęs „Spurtas“ vėliau iniciatyvą perleido oponentams, tačiau paskutiniame kėlinyje sustiprino gynybą ir varžovams leido pelnyti vos šešis taškus. Patys puolime taip pat neblizgėjo, tačiau pelnytų dešimties taškų užteko perverti rezultatą savo naudai.

Nugalėtojus į priekį ištempė 17 taškų pelnęs Petras Aleksonis, 10 pridėjo Vytautas Peseckis. Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė 15 taškų pelnęs Vilmantas Vainauskas.

Bendruomenių lygos pusfinalio serijos tęsis iki dviejų pergalių.

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės” dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV ir Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui" lėšomis.