Lygos

Naujienos

Bendruomenių lygoje – reguliarojo sezono startas

2019 Spalio mėn. 22 d.
Bendruomenių lygoje – reguliarojo sezono startas

Spalio 19-20 dienomis startavo bendruomenių lygos pirmasis turas. Sezono atidarymo rungtynėse susidūrė BC „Spurtas“ ir „Žaliakalnis Bonauta“. Visas rungtynes apylygiai žaidusios komandos nugalėtoją išaiškino tik rungtynių pabaigoje – „Žaliakalnis Bonauta“ laimėjo rezultatu 55:54. Nugalėtojų gretose naudingiausiu žaidėju tapo Aivaras Pūras (16 tšk, 24 naud.). Pralaimėjusiems Tomas Baumila pelnė 14.

Rungtynėse tarp „Pagyvenę jaunuoliai“ ir „Vieningas Kaunas“ komandų gero Dariaus Šerpetausko (25 tšk) ir Edgaro Šipilos (19 taškų) žaidimo nepakako – „Pagyvenę jaunuoliai“ rungtynes pralaimėjo rezultatu 58:72. Nugalėtojams 19 taškų ir 14 kamuolių atkovojo Tomas Vitkevičius.

Rezultatyviausiomis rungtynėmis tapo susidūrimas tarp „Dainavos“ ir „Šilainių“, kuriame net trys žaidėjai iš Dainavos pelnė daugiau nei 20 taškų: Justinas Pileckas (22 tšk.), Mantas Maslenikovas (24 tšk.) ir Kipras Sirtautas (23 tšk.). Jų vedina „Dainava“ šventė pergalę rezultatu 91:78. „Šilainiuose“ naudingiausiai žaidė Edvinas Vaina (22 tšk, 11 atk. kam.).

Spalio 20 dienos rungtynėse tarp „Senamiestis-Aleksotas“ ir „Sargėnai Jargala“ komandų, visas rungtynes pranašumą susikrovusi „Jargala“ šventė pergalę rezultatu 65:53. Nugalėtojams Vilius Černiauskas pelnė 20 taškų, pralaimėjusių gretose rezultatyviausias buvo Edgaras Marašinskas, pelnęs 15.

BC „Centras-Aktyvistai“ ir „Didvyriai“ buvo nusiteikę kovingai. Rungtynes geriau pradėję „Aktyvistai“ susilaukė pasipriešinimo ir į didžiają rungtyniu pertrauką iėjo su minimaliu deficitu (25:28). Trečiajame kelinyje viskas situacija pasikeitė dėl fantastiško „Aktyvistų“ trio žaidimo ir laimėto kėlinio rezultatu 28:9. Likęs rungtynių laikas liko tik formalumu ir dvikova baigėsi  BC „Centras-Aktyvistai“ ekipos pergale rezultatu 74:54.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Žygimantas Gedžiūnas (18 tšk.), Tomas Pauliukas pridėjo 16 (26 naud. b.). Pralaimėjusiems Mindaugas Laukaitis pelnė 11, Simonas Šteinkortas 10, Paulius Janušauskas pridėjo 9 tšk. (7 atk. kam.)

Rungtynėse tarp KK „Bermudai“ ir „LŽSHA“, savo komandą fantastišku žaidimu į pergalę vedė naudingiausiu turo žaidėju tapęs Aidas Urbonas, pelnęs 37 taškus ir surinkęs net 40 naudingumo balų. Jis su savo komandos draugų pagalba dvikovą užtikrintai laimėjo rezultatu 83:63.

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.


Komentarai: