Bendruomenių lygoje po antrojo ketvirtfinalio turo – tik vienas nežinomasis

2019 m. vasario 12 d.

Ypač nerezultatyviose ir netaikliais metimais pažymėtose rungtynėse „Didvyriai“ nugalėjo „Vieningas Kaunas“ komandą 51-45 ir išsaugojo viltis patekti į bendruomenių lygos pusfinalį.  Rungtynes komandos pradėjo žaidimu taškas į tašką ir tik antrajame kėlinyje „Didvyriai“ spurtavo ir pabėgo į priekį. Visgi „Vieningas Kaunas“ po ilgosios išlygino žaidimą ir prieš lemiamą kėlinį vyravo lygiosios 36-36. „Didvyriai“  neturėjo kur trauktis, pralaimėjimas būtų reiškęs iškritimą. Paskutinio kėlinio metu pademonstruota puiki „Didvyriai“ gynyba lėmė laimėtą kėlinį rezultatu 15-6 ir išsaugotus šansus patekti į lygos pusfinalį. Nugalėtojų gretose vienintelis Vytautas Česnauskas pelnė dviženklį taškų skaičių (10 tšk.). „Vieningas Kaunas“ komandoje Tomas Vitkevičius pelnė 12, o Lukas Sutkus 10 taškų.

Antrosiose dienos rungtynėse „Pagyvenę jaunuoliai“ pirmavo prieš dvikovos favoritus „Žaliakalnis” net tris kėlinius, tačiau tragiškai sužaistas paskutinis kėlinys (pralaimėtas 27-12) lėmė, kad į šių metų Bendruomenių lygos pusfinalį patenka „Žaliakalnis”. Rungtynės baigėsi rezultatu 75-65. Nugalėtojų gretose Rokas Narkevičius vėl „bombordavo“ varžovus savo tritaškiais metimais, pataikė 5 iš 14 bandymų bei pelnė 19 taškų. „Pagyvenę jaunuoliai“ gretose Edgaras Šipila pelnė 17 taškų ir surinko 21 naudingumo balą.

„LŽSHA“ vėl įrodė savo pranašumą prieš Šarūno Petraičio vedamą „Eiguliai-Rami“ komandą ir juos nugalėjo 68-62. Visas rungtynes kontroliavo komandiškai žaidę „LŽSHA“ krepšininkai, o štai varžovų komandą tempė vienas Šarūnas Petraitis, jis išmetė daugiau nei pusę iš visų komandos dvitaškių, deja pataikė tik 10. Jis su 25 taškais tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju. Nugalėtojų gretose rezultatyviausi ir naudingiausi buvo Aidas Urbonas (16 tšk. 18 naud.), Mantas Čipas(15tšk. 17naud.) ir Tomas Kmitas(14tšk. 19naud.)

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse netikėtumų neįvyko. Absoliutūs lygos lyderiai „Sargėnai-Jargala“ dar kartą be gailesčio sutriuškino „Šilainiai“ rezultatu 95-60 ir pateko į lygos pusfinalį. Nugalėtojų gretose įspūdingą statistiką pademonstravo Kęstutis Dmitrijevas(28 tšk. 44 naud.), Renaldas Živatkauskas(27 tšk. 37 naud.) ir Antanas Silvestravičius(17 tšk. 28 naud.), jie trise pelnė daugiau taškų ir surinko daugiau naudingumo balų nei visa varžovų komanda. „Šilainiai“ gretose Tadas Vaitkūnaspelnė 21 tašką.

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės” dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV ir Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui" lėšomis.