Lygos

Naujienos

Bendruomenių lygoje – lemiamų kovų metas

2019 Vasario mėn. 28 d.
Bendruomenių lygoje – lemiamų kovų metas

Šį savaitgalį buvo sužaistos paskutinės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose dėl paskutinio kelialapio į finalinį ketvertuką susigrūmė „Didvyriai“ ir „Vieningas Kaunas“.

Pirmosios dvi rungtynės buvo labai atkaklios, tad trečiosiose rungtynėse tikėtis kažko kito buvo sunku. Rungtynės abejoms komandoms prasidėjo nerezultatyviai, tačiau įpusėjus rungtynėms,„Vieningas Kaunas“ komandai pavyko šiek tiek atsiplėšti, komandas skyrė 6 taškai. Vis dėlto „Didvyriai“ nepasidavė ir ketvirtajame kėlinyje išplėšė pratęsimą. Deja, pratesimo metu jiems nepavyko atsilaikyti prieš varžovus. Rungtynes rezultatu 63-67 laimėjo ir į pusfinalį pateko „Vieningas Kaunas“. Pusfinalyje jų laukia grėsmingas varžovas - sezone dar nepralaimėję lygos favoritai, „Sargėnai-Jargala“ krepšininkai.

Nugalėtojų komandoje tiesiog nesulaikomas buvo Vilius Sutkus, jis pelnė 25 taškus ir išprovokavo net 10 varžovų pražangų.„Didvyriai“ gretose Mindaugas Laukaitis, Evaldas Tamulis ir Andrius Žilinskas surinko po 15 taškų.

Pirmajame šių metų pusfinalyje susitiko „LŽSHA“ ir „Žaliakalnis“. Rungtynes žymiai geriau pradėjo „LŽSHA“ krepšininkai, po dviejų kėlinių persvara buvo dviguba 20-40. Vis dėlto rungtynės buvo dar nebaigtos, „Žaliakalnis“ įjungė aukštesnę pavarą ir labai greitai pradėjo mažinti skirtumą. Rungtynių pabaigoje keli fantastiški  Roko Narkevičiaus tritaškiai leido kabintis į žaidimą „Žaliakalnis“ komandai, tačiau šaltakraujiškai varžovų sužaista rungtynių pabaiga lėmė tai, kad „LŽSHA“  nuo finalo dabar skiria vos viena pergalė.

Pralaimėjusių gertose Rokas Narkevičius pelnė 25 taškus.„LŽSHA“ rezultatyviausias buvo Justas Ališauskas, jis pelnė 24 taškus.

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės” dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV ir Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui" lėšomis.


Komentarai: