Bendruomenių lygoje įtemptas kovas keitė triuškinantys rezultatai

2017 m. spalio 30 d.

Įsibėgėjusiame Bendruomenių lygos 2017-2018 m. sezone ant parketo pabuvojo jau visos ekipos. II-ajame ture net keturi susitikimai baigėsi triuškinančiais skirtumais, tačiau buvo ir lygiaverčių dvikovų.

Didvyriai – Padauguva 77:73

Evaldas Tamulis „Didvyrių“ komandai pelnė 34 taškus ir jo atstovaujama ekipa po permainingos kovos įrodė pranašumą prieš „Padauguvą“. Komandos pasidalino po du laimėtus kėlinius, tačiau šįkart „Didvyriai“ juose varžovus aplenkė šiek tiek didesniu skirtumu.

„Didvyriams“ sezono pradžia sėkminga – jie įsirašė antrą pergalę iš tiek pat galimų. „Padauguvai“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas.

Vieningas Kaunas – Dainava-AKSA 66:102

Laukta intriga tarp pernykščių Bendruomenių lygos pusfinalio oponentų blėso jau pirmoje rungtynių pusėje, o po ilgosios pertraukos „Dainava-AKSA“ nurūko nepavejamai. Negana to, vos penkiese žaidęs „Vieningas Kaunas“ ketvirtajame kėlinyje vertėsi jau tik keturiais žaidėjais. Mačo MVP – Vaidas Palaikis (34 tšk., 16 atk. k., 39 naud. b.).

„Vieningui Kaunui“ tai buvo itin nepavykusios rungtynės, nepavykęs ir sezono startas. Savaitę prieš taip pat buvo nusileista „Didvyriams“. Tuo tarpu „Dainava-AKSA“ komandai tai buvo antroji triuškinanti pergalė.

Besk – Asociacija Aktyvistai-Kaniūkai 89:54

Bendruomenių lygos naujokė „Besk“ ekipa kaip reikiant reabilitavosi po pralaimėjimo sezono pradžioje. Antroje rungtynių pusėje „Besk“ tiesiog talžė varžovus ir laimėjo ją 50:20. Merūnas Visockis pelnė 21 tašką ir atkovojo 9 kamuolius, Justas Medekšas – 18, Nerijus Kriaučiūnas (9 atk. k.) ir Sergej Kochanenko (12 rez. p.) – po 15 tšk. Aktyvistuose aktyviausiai žaidė Arūnas Ringys (21 tšk.).

Asociacija „Aktyvistai-Kaniūkai“ kartu su „Vieningu Kaunu“ kol kas lieka be pergalių A pogrupyje.

BC Spurtas-Madrid – Žaliakalnis-Padangynas 72:64

BC „Spurtas-Madrid“ po nemažo vargo susitvarkė su „Žaliakalnio-Padangyno“ pasipriešinimu. Gera kova pažymėtame susitikime 31 tašką pelniusiam Petrui Aleksoniui pavyko savo komandą atvesti į pergalę.

Be pralaimėjimų kol kas rungtyniaujantys ispanai B pogrupyje žengia pirmi. Žaliakalniečiams tai buvo pirmosios sezono rungtynės, tačiau nepaisat pralaimėjimo, su charakteriu žaidžianti kompanija ateityje gali tikėtis ne vienos pergalės.

Šilainiai – Senamiestis-Aleksotas 53:76

Nuo pat susitikimo pradžios įvykius aikštėje kontroliavę „Senamiesčio-Aleksoto“ krepšininkai pasiekė pelnytą pergalę. Nugalėtojų asmeniniai pasirodymai taip pat pranoko pralaimėjusiųjų: Darius Kisielius pataikė 11 metimų iš 15 bei pelnė 22 taškus, Tadas Matulevičius prie pelnytų 20 taškų pridėjo 10 atkovotų kamuolių. Tuo tarpu „Šilainiams“ 16 taškų surinko Tadas Vaitkūnas, 14 – Povilas Bolys.

Iki šiol „Šilainių“ sąskaitoje – du pralaimėjimai, o „Senamiestis-Aleksotas“ džiaugiasi pirmąja pergale.

LŽSHA Aukštieji Šančiai – Sargėnai-Jargala 43:72

Neatsakingai į rungtynes susirinkę Aukštųjų Šančių atstovai nudegė nuo čempionų titulą ginančių „Sargėnai-Jargala“ krepšininkų. „LŽSHA Aukštieji Šančiai“ pirmajame kėlinyje dar parodė nagus pirmaudami 16:12, tačiau vėlesnėje rungtynių eigoje čempionai įrodė savo jėgą.