Bendruomenių lygoje „Dainava-AKSA“ ir „Sargėnai-Jargala“ išlygino pusfinalių serijas

2018 m. kovo 4 d.

Bendruomenių lygos pusfinalininkai lengvai skirstytis neketina. Šeštadienį serijos rezultatą prieš „Žaliakalnį-Padangyną“ išlygino „Dainava-AKSA“ (65:53), o kitose rungtynėse „Sargėnai-Jargala“ 71:69 palaužė BC „Spurtą-Madrid“ ir taip pat pratęsė pusfinalį dar vienerioms rungtynėms.

„Daugiau pozityvumo!“ – nosis į žemę nubedusius žaliakalniečius drąsino „Žaliakalnio-Padangyno“ treneris Jonas Kaškelis.

„Visiškai nesumetėm savo metimų. Tiesiog, kai laisvas žmogus prameta dešimt tritaškių, kai jo pataikymas paprastai yra penkiasdešimt procentų, tai ką norėti. Praėjusiose rungtynėse įmetėm devyniasdešimt taškų, o šitas – penkiasdešimt, nors varžovai kitaip lyg nesigynė ir nieko nedarė kitaip.“ – pečiais gužčiojo J. Kaškelis, pirštu besdamas į pataikymo procentą (11/36 dvitaškiai, 8/36 tritaškiai).

Susitelkusi „Dainava-AKSA“ komanda antrąsias Bendruomenių lygos pusfinalio rungtynes laimėjo 65:53 ir išlygino serijos rezultatą 1-1. Vilius Černiausias pabrėžė, kad po komandos vadovo žūties , žaidėjai šiandien jautė didesnę motyvaciją nei paprastai, be to yra nusiteikę neapsiriboti vien laimėta pusfinalio serija.

„Sargėnai-Jargala“ itin galingai pradėjo rungtynes, po dviejų kėlinių vos ne į neviltį nuvarė varžovus – 49:30. Vis tik po ilgosios pertraukos „Spurtas“ grįžo kardinaliai pasikeitęs: per trečią kėlinį oponentams leido įmesti vos penkis taškus, patys pelnė dvidešimt du ir prieš lemiamą ketvirtį skirtumą braukė iki dviejų.

Per paskutines dešimt minučių „Sargėnai-Jargala“ numalšino varžovų sukilimą, tačiau grįžti prie saugaus atstumo nepavyko. Taškas į tašką kova tęsėsi iki rungtynių pabaigos ir ji šįkart skelbė „Sargėnų-Jargalos“ pergalę.

Įdomu tai, jog pirmojoje dvikovoje BC „Spurtas-Madrid“ rungtynes laimėjo taip pat dviejų taškų skirtumu.

Nugalėtojų gretose dvigubu dubliu pasižymėjo tiek Antanas Silvestravičius (14 tšk., 15 atk. k., 30 naud. b.), tiek Paulius Lekečinskas (24 tšk., 15 atk. k.), Renaldas Živatkauskas pelnė 17 taškų.

Petras Aleksonis bandė gelbėti „Spurtą“ 29 taškais, Rokas Kondratavičius – 15.

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės” dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV ir Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui" lėšomis.