Lygos

Naujienos

Bendruomenių lygoje aiškus pirmasis finalo dalyvis

2019 Kovo mėn. 6 d.
Bendruomenių lygoje aiškus pirmasis finalo dalyvis

Pirmąjį 2019 m. pavasario savaitgalį J. Dobkevičiaus progimnazijoje buvo  žaidžiamas antrasis pusfinalio mačas tarp „LŽSHA“ ir „Žaliakalnis“. Pirmosios rungtynės baigėsi „LŽSHA“ pergale, todėl varžovams nebeliko kur trauktis, jų tikslas buvo tik pergalė.

Deja, visų laukiamos intrigos nebeliko jau pirmajame kėlinyje – po dešimties minučių kovos „LŽSHA“ pirmavo 9 taškų persvara. Padėtis nesikeitė antrajame ir trečiajame kėlinyje, o ketvirtojo kėlinio metu komandas skyrė net 40 taškų, todėl rungtynėse pasižymėti buvo leidžiama ir tiems žaidėjams, kurie paprastai aikštelėje praleidžia nedaug laiko.

Nugalėtojų gretose Mantas Čipas su 20 taškų buvo rezultatyviausias, Justas Ališauskas pelnė 16 taškų ir surinko 19 naudingumo balų. Varžovų gretose Jonas Kaškelis surinko 12 taškų.

Antrųjų savaitgalio rungtynių metu susitiko „Sargėnai-Jargala“ ir „Vieningas Kaunas“. Rungtynės prasidėjo labai atkakliai ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 1 taškas. Lemiamas spurtas įvyko trečiojo kelinio metu, kai „Sargėnai-Jargala“ nuo varžovų pabėgo 7 taškais. Nors skirtumas prieš lemiamą ketvirtį nebuvo labai didelis, tačiau „Sargėnai-Jargala“ kontroliavo žaidimą ir neleido varžovams pagalvoti apie pergalę.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausias buvo Vilius Černiauskas  (18 tašk.). „Vieningas Kaunas“ gretose rezultatyviausiai žaidė Vilius Sutkus(20 tašk.) ir Mantas Navalinskas (18 tašk.).

Antrasis šių komandų pusfinalio mačas vyks sekančią savaitę.

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės” dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV ir Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui" lėšomis.


Komentarai: