BC „Sporto Fėja-Detagama“ „Tornado“ KM-Bonum Signum jauniams įrašė pirmąją nesėkmę

2015 m. gegužės 25 d.

„Kauno dienos“ Mažosios taurės turnyro B pogrupio lyderių akistatoje po nuožmios kovos BC „Sporto Fėja-Detagama“ (3-0) 80:73 įveikė „Tornado“ KM-Bonum Signum ekipą (3-1). Donato Mikulevičiaus auklėtiniai trečiajame kėlinyje turėjo net aštuoniolikos taškų deficitą, tačiau varžovams lengvos pergalės nežadėjo iki pat finalinės sirenos.

BC „Sporto Fėja-Detagama“ po paskutinių pogrupio rungtynių šoktels į pirmąją vietą, kuri atkrintamosiose varžybose suves kelius su Vilkijos „Sporto Zona-Extradent“ ekipa.

Nuo pat dvikovos pradžios aišktės šeimininkams –„Tornado“ KM-Bonum Signum krepšininkams – nepavyko imtis iniciatyvos, tačiau BC „Sporto Fėja-Detagama“ ekipai kiek ženkliau atitrūkti pavyko tik antro kėlinio pabaigoje, kuomet skirtumą didino E. Stankaus tritaškis, o netrukus dvitaškiu su pražanga pasižymėjo O. Brazdžionis (41:35).

Trečiajame kėlinyje BC „Sporto Fėja-Detagama“ ženkliau truktelėjo – du O. Brazdžionio tritaškiai iš eilės skirtumą didino iki dešimties, o dviženklis skirtumas vis augo. 26:14 kėlinį laimėję svečiai prieš lemiamą ketvirtį susikrovė aštuoniolikos taškų persvarą – 67:39.

Vis dėlto šeimininkai lengvos pergalės varžovams nežadėjo. Kantriai skirtumą tirpdę „Tornado“ auklėtiniai įpusėjus kėliniui priartėjo iki devynių taškų (61:70). Svečių padėtį akimirkai taisė E. Stankaus ir O. Brazdžionio taškai, tačiau P. Gabrilavičiaus, E. Kudrevičiaus bei D. Petkevičiaus rezultatyvios atakos likus žaisti dvi minutes skirtumą sumažino jau iki keturių taškų (73:77).

Lemiamomis minutėmis BC „Sporto Fėja-Detagama“ apgynė savo krepšį nuo varžovų antpuolių, o pergalę įtvirtino D. Gudeliausko ir L. Sutkaus taškai.

„Tornado“ KM-Bonum Signum: E. Kudrevičius 17 tšk., A. Tilindė ir J. Šlapikas po 14 tšk.

BC „Sporto Fėja-Detagama“: O. Brazdžionis 20 tšk., E. Stankus 16 tšk., D. Gudeliauskas 14 tšk.