Lygos

Naujienos

"Autojuta" išplėšė pergalę iš "Identity" krepšininkų rankų

2011 Lapkričio mėn. 26 d.
"Autojuta" išplėšė pergalę iš "Identity" krepšininkų rankų
Surinkęs 47 naudingumo balus Dainius Kasparaitis (nr. 10) buvo tikras galvos skausmas "Identity" krepšininkams

Sunkią pergalę pasiekė "Verslo" lygos A pogrupyje rungtyniaujantys "Autojuta" (3-2) krepšininkai, namuose tik paskutinėmis susitikimo sekundėmis 89:85 palaužę "Identity" (0-4) ekipą. Visas rungtynes vykusi lygi kova kulminaciją pasiekė paskutinę minutę, kuomet "Autojuta" persvėrė rezultatą savo naudai. "Identity" turėjo galimybę išsigelbėti, tačiau lemiamu momentu prarastas kamuolys atitolino pirmąją komandos pergalę dar bent vienerioms rungtynėms.

 

Rungtynių eigoje "Identity" krepšininkai vienu metu buvo nutolę dviženkliu taškų skirtumu, tačiau atsitiesę varžovai po trijų kėlinių braukė visą atstumą iki nulio - 60:60. Lemiamo ketvirčio pradžioje trumpam į priekį įsiveržė "Autojuta". Visgi A. Giedraičio ir P. Mickūno tritaškiai metimai rezultatą persvėrė "Identity" komandos naudai. Likus dviems minutėms pastarieji buvo priekyje šešiais taškais, tačiau dėl pražangų limito komandos žaidėjai ėmė byrėti. "Autojuta" tirpdė skirtumą, o po D. Kasparaičio dviejų taškų su pražanga, jau buvo priekyje 86:85. Labai svarbų kamuolį perėmė K. Rinkevičius ir suteikė galimybę D. Kasparaičiui baudos metimais skirtumą dar padidinti. Atsilikę trimis taškais "Identinty" krepšininkai skubėjo suregzti ataką, tačiau suklydo lygioje vietoje ir turėjo pripažinti varžovų pergalę.

 

"Autojuta": D. Kasparaitis 38 tšk. (12 išprov. pražangų, 47 naud. b.), K. Rinkevičius 24 tšk., A. Stratkauskas 10 tšk.

"Identity": P. Mickūnas 24 tšk. (6 rez. p.), A. Giedraitis 19 tšk. (16 atk. k.), T. Čekaitis 16 tšk.

 

"Autojuta" komandos vadovas Karolis Rinkevičius: "Paskutinę minutę paspaudėme varžovus. Kažkiek pasisekė, varžovai sutriko, o mes pataikėme savo metimus. Kaip visada sunkiai įsižaidžiame, sunkiai priprantame prie kamuolio, sunkiai tvarkėmes ir gynyboje, trūksta aukštaūgių. Tačiau su kiekvienomis rungtynėmis žengiame į priekį, gerėja žaidimas, tarpusavio supratimas. Mes treniruočių neturime, tad kartais žaidimas atrodo kiek chaotiškas, nestabilus. Kol kas rezultatai neblogi, tačiau reikia galvoti, kad liko žaiti prieš stipresnias grupės komandas."

 


Komentarai: