Lygos

Naujienos

Ateinančiam sezonui – nauji skelbimai KKML Žaidėjų biržoje!

2019 Liepos mėn. 23 d.
Ateinančiam sezonui – nauji skelbimai KKML Žaidėjų biržoje!

Nors vasara dar tik persirito į antrąją pusę, ne tik krepšinio profesionalai, bet ir mėgėjai jau derina kontraktus ateinančiam sezonui.

KKML „Žaidėjų birža“ pasirengusi pagelbėti žaidėjams, ieškantiems naujos ar papildomos komandos, taip pat komandoms, kurios renka naujas sudėtis ar jas koreguoja ateinančiam 2019-2020 m. sezonui.

Peržiūrėti skelbimus ar įkelti savąjį galite tradiciškai KKML interneto svetainės skiltyje arba nuo praėjusio sezono veikiančioje KKML Facebook žaidėjų biržoje.

Kaip patalpinti skelbimą KKML svetainėje?

1.  Jei esate prisijungę prie savo profilio KKML interneto svetainėje, vartotojo paskyroje turėsite galimybę redaguoti savo profilį, peržiūrėti savo rungtynių tvarkaraštį bei „Mano skelbimai“ skiltyje registruotis į „Žaidėjų biržą“.

2.  Jei esate įvestas į KKML sistemą, tačiau niekada nesinaudojote prisijungimo skiltimi, Jums reikės UŽREGISTRUOTI savo elektroninį paštą. Registracijos skiltyje teisingai įveskite savo VARDĄ, PAVARDĘ, pilną GIMIMO DATĄ, pasirinktą elektroninį paštą bei slaptažodį.
Dėmesio! Dėl techninių kliūčių automatinė registracija gali neveikti, tad jei kils nesklandumų, prašome susisiekti el. paštu linas.silkaitis@gmail.com

3.  Jei esate naujokas KKML lygoje ir nesate įregistruotas į lygos sistemą, tuomet Jums reikės atsiųsti informaciją apie save – VARDĄ, PAVARDĘ ir pilną GIMIMO DATĄ, nuotrauką. Kelių dienų bėgyje Jūs būsite įvestas į KKML sistemą ir tai Jums leis užsiregistruoti.

Informaciją ar iškilusius klausimus siųsti el. paštu kkml.kaunas@gmail.com arba linas.silkaitis@gmail.com.


Komentarai: