Lygos

Naujienos

Antroji „Savaitgalio lygos“ savaitė pradėta permainingomis rungtynėmis

2018 Spalio mėn. 7 d.
Antroji „Savaitgalio lygos“ savaitė pradėta permainingomis rungtynėmis
Gediminas Mažeika paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę savo komandai

 Šeštadienį vykusias „Savaitgalio lygos“ kovas atidarė Ignas Jasiulevičius iš „Santa Barbaros“, kuris surinko net 50 naudingumo balų, tačiau pergalę rezultatu 67:75 šventė komandinį krepšinį rungtynių pabaigoje pademonstravusi „Prieš Pirtelę“ komanda.

 

„Pradžia buvo labai gera, kaip ir tikėjomės, o po to sekė šiokia tokia duobelė. Neapsigynėme, tačiau pabaiga parodė, jog esame stipresni, tiesiog vieno žmogaus negalėjome užginti.“ - po pergalės kalbėjo svarbius tritaškius rungtynių pabaigoję sumetęs Tautvydas Laugalaitis.

 

„Planuojam eiti iki finalo“ – ambicingai po pergalės kalbėjo „Prieš Pirtelę“ ekipos žaidėjas T.Laugalaitis.

 

„Praėjusiais metais pavasarį dalyvavome „Savaitgalio lygos“ čempionate, tai nuo to laiko atsinaujinome – pasistiprinome priekinę liniją. Pamatėme ko trūko praėjusiais metais, tai pasikvietėme vieną žaidėją.“ – pridėjo Tautvydas Laugalaitis.

 

 

Antrosiose šeštadienio „Savaitgalio lygos“ rungtynėse susitiko „Gemavila“ ir „Rimidus“ ekipos, o šių rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Gedimino Mažeikos taiklus dvitaškis paskutinėmis sekundėmis išplėšę pergalę „Rimidus“ komandai, kuri rungtynes laimėjo rezultatu 62:63.

 

„Pradžia buvo gera, tačiau įpusėjus rungtynėms varžovai sulygino rezultatą. Gerai, jog pabaigoje viskas sėkmingai išsisprendė.“ – po rungtynių kalbėjo G.Mažeika.

 

„Gemavila“ komanda metė į krepšį paskutinę atakos sekundę, o iki rungtynių pabaigos buvo likusios vos aštuonios sekundės. Netaiklus metimas ir „Gemavila“ ekipos žaidėjas atsikovojęs kamuolį puolime sugalvojo iškart jį mesti į krepšį – už tai jis gavo stogą ir greitą ataką, kurią pergalingu metimu užbaigė minėtasis Gediminas Mažeika.

 

„Pirmas toks game winner‘is karjeroje.“ – po pergalės rezultatu 62:63 įspūdžiais dalinosi Gediminas Mažeika.

 

 

 

„Amerigo“ komandos atstovas antrajame kėlinyje atsiraugėjo taip garsiai, jog visa salė prapliupo juokais, o „Rožių kerštas“ komanda įbauginta tokio riaumojimo nepasipriešino varžovams ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 54:78.

 

31 tašką pelnęs „Amerigo“ komandos veteranas Justinas Pileckas išskyrė naujoko debiutą bei pabrėžė, jog pergalę prie „Rožių kerštą“ labai džiaugtis nereikia:

 

„Turime įžaidėją, kuris turi proto, o to šioje komandoje mums trūko. Džiaugiamės geru rezultatu, tačiau nežinome koks buvo varžovų pajėgumas, nes pergalė labai lengva. Žiūrėsime ar išeis pasispardyti šiais metais. Be to, linkėjimai mamai.“ – po pergalės kalbėjo J.Pileckas.

 

 

 

Paskutinės šeštadienio rungtynės taip pat nesukėlė daug intrigos. Jose „ARV auto“ nesunkiai sutriuškino „Studentus“ rezultatu 55:93.

 

Naudingiausiai nugalėtojų ekipoje rungtyniavo 39 naudingumo balus surinkęs, 29 taškus pelnęs ir 20 kamuolių atkovojęs Edgaras Jakavičius.

 

Jau šiandien (sekmadienį) A.Puškino gimnazijos salėje jūsų laukia dar keturios „Savaitgalio lygos“ kovos!


Komentarai: