Antrą sezoną paeiliui 2004-2005 m. grupės čempionais tapo „Tornado“ KM 2005-Alburnus krepšininkai

2022 m. gegužės 31 d.

KKML finalų savaitė pirmadienį startavo Moksleivių 2004-2005 m. grupės sezoną užbaigiančiais susitikimais. Paskutiniame sezono mūšyje čempionų titulą ginusi „Tornado“ KM 2005-Alburnus (tr. Šarūnas Zablockis) rezultatu 74:70 palaužė KM „Perkūnas“ 2004 krepšininkus (tr. Mindaugas Barčaitis).

„Tornado“ pirmavo viso mačo metu ir vienu metu paspruko iki dviženklio skirtumo, tačiau „Perkūnas“ varžovams neleido nė kiek atsipalaiduoti. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas tirpo iki minimalaus (62:61), bet „Tornadas“ varžovų apgultį atlaikė Kasparo Latkausko dvitaškiu bei Mariaus Mažeikos tritaškiu. „Perkūnas“ likus dviem minutėm dar kartą priartėjo per vieną metimą, tačiau čempionai išsaugojo pergalę savo rankose.

„Tornado“ KM 2005-Alburnus į triumfą vedė 15 ir 14 taškų atitinkamai pelnę Kasparas Latkauskas ir Marius Mažeika. KM „Perkūnas“ 2004 gretose 29 taškus pelnė Andrius Babelis, 15 - Naglis Rutkauskas, 10 - Laurynas Mačiulaitis.

Pernai 2004-2005 m. grupės finalo akistata tarp „Tornado“ KM 2005-Alburnus ir KM „Perkūnas“ 2004 taip pat baigėsi „Tornado“ pergale.

Rungtynėse dėl bronzos medalių vyko nuožmi 2004 m. gimusių (tr. Donatas Velička) ir 2005 m. gimusių (tr. Arūnas Visockas) „Žalgirio“ krepšinio akademijos auklėtinių akistata. Pergalę rezultatu 76:73 galiausiai įtvirtino vyresni „žalgiriečiai“.

Kajus Kaneckas prie pergalės prisidėjo 24 pelnytais taškais, Arijanas Maskaliūnas - 13, Dominykas Sidauga - 10. „Žalgirio“ 2005 ekipoje 14 taškų surinko Liutauras Serkevičius, 11 - Arminas Bareckas, 10 - Ignas Eidukevičius.